نسخه ی بنفش مک لارن 570S ، در دسترس قرار گرفت

نسخه ی بنفش مک لارن 570S ، در دسترس قرار گرفت

سیب موز: نسخه ی بنفش مک لارن 570S ، در دسترس قرار گرفت

سیب موز: به گزارش سیب موز: هر ساله طی مراسمی راجب به اتومبیل ها ، ابر شرکت های بازار خودرو های جدید خود را در معرض دید دوستداران این صنعت قرار میدهند . در این مراسم ها خودرو های جدید و نوظهوری حضور میابند و برخی از شرکت ها هم یک نسخه ی قوی تر از نسل های قبلی خود تولید میکنند. اما اینبار مک لارن بر آن شده که دست به یک نو آوری بزند  و از نظر ظاهر ، مک لارن 570S را تغییر دهد. این تغییر شامل رنگ آن شده است. همانطور که در عکس ها مشهود است مک لارن 570S ، به رنگ بنفش حاضر شده است.

ویدئویی از این اتومبیل فوق العاده :

نسخه ی بنفش مک لارن 570S ، در دسترس قرار گرفت

این خودور مک لارن تا اواخر این ماه در در دسترس خواهد بود. همانطور که میبینید این خودرو مک لارن از دیگر خودرو های این شرکت متمایز گشته است. باید در رابطه با مک لارن 570S ، ذکر کرد که در رنگ های آبی و بنفش موجود است و همچنین قسمت های کربنی این خودرو را میتوان در دو رنگ متفاوت سیاه و سفید برگزید.

یکی دیگر از خودرو های 570S نارنجی است که در جزئیات طراحی کمی با دیگر مدل های تفاوت دارد. مک لارن نیز در لیست موفقیت های خود 675LTs را ثبت کرده، این خودرو از نادر ترین سری های مک لارن است و در مسابقات Le Mans  هم حضور داشته است. تنها 50 دستگاه از آن تولید شده است که در حاضر در بازار ها حظور دارد و به فروش میرسد.