یک هافبک دیگر لازم داری!

سیب موز فوتبال جهان - اسکولز از ژوزه مورینیو درخواست کرده که یا از مایکل کریک در کنار پوگبا بازی بگیرد یا یک هافبک کنترل کننده بخرد چون این ستاره در قواره های قیمت بالایی که بابت خریدنش پرداخته شده، بازی نمی کند.

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ پل پوگبا با سردرگمی های زیادی دوره دوم همکاری خودش با منچستر یونایتد را پس از انتقال 89 میلیون پوندی اش از یوونتوس آغاز کرده. او در تمامی بازی های این فصل لیگ برتر- از زمان حضورش- در ترکیب ثابت کنار مروان فلینی بازی کرد اما ناکامی اش در دربی منچستر به انتقادات شدیدی منجر شد. در دیدار لیگ اروپا مقابل فاینورد که به باخت یک بر صفر شیاطین سرخ انجامید، او در پست تهاجمی تری بازی کرد که اصلاً موفقیت آمیز نبود.

به گزارش سیب موز پل اسکولز حالا از ژوزه مورینیو درخواست کرده که یا از مایکل کریک در کنار پوگبا بازی بگیرد یا یک هافبک کنترل کننده بخرد چون این ستاره در قواره های قیمت بالایی که بابت خریدنش پرداخته شده، بازی نمی کند: «او خیلی خوب قادر به کنترل مسابقه نیست. به نظرم مورینیو باید همبازی مناسب را برایش فراهم کند. فراموش نکنید که او از یوونتوس آمده که تیمی فوق العاده بود. آندره آ پیرلو و کلودیو مارکیزیو بازی را به خوبی کنترل می کردند و به او این آزادی عمل را می دادند که بازی خودش را پیش ببرد. دلم می خواهد مایکل کریک کنار او بازی کند. باید کنار پوگبا یک هافبک کنترل کننده باشد و مایکل این خصوصیات را دارد. به عقیده من یونایتد باید در بازار دنبال یک چنین هافبکی باشد. مایکل از پس کار برمی آید اما شاید باشگاه باز هم نیاز به خریدن یک هافبک داشته باشد. البته می دانم مورینیو از چهار بازیکنی که خریده راضی است.»

در واکنش به شکست برابر فاینورد هم اسکولز گفت: «پوگبا تاکنون دشواری های زیادی داشته و در این بازی هم خوب نبود. البته به مرور بهتر می شود چون تازه اول کار است اما من واقعاً نمی دانم او در چه پستی بازی می کند. به نظر می رسد که تقریباً در طول بازی همه جای زمین سرک می کشد. فکر کنم زیادی از خودش کار می کشد و سه، چهار بازیکن را می خواهد از پیش رو بردارد. باید کار را ساده پیش برد. یونایتد موفق نشده مثل بارسلونا یک هافبک قوی به خدمت بگیرد که اگر در روز اوج خودش باشد، غیرقابل مهار باشد. لیونل مسی قادر است از سد پنج بازیکن بگذرد و توپ را به گوش بالایی دروازه بفرستد اما یونایتد یک هافبک خلاق دارد که استعدادهای بالایی برای توپگیری و پاس دادن آن رو به جلو دارد. اگر طوری بازی کند که مسئول رساندن توپ به زلاتان باشد، هیچ کس نمی تواند از پس او بربیاید.»