در شهرآورد ٨٣ هم هیچ توپی از خط دروازه هاعبور نکرد هیا هو برای هیچ - هیچ

در شهرآورد ٨٣   هم هیچ توپی از خط دروازه هاعبور نکرد  هیا هو برای هیچ  -    هیچ

سیب موز: در شهرآورد ٨٣ هم هیچ توپی از خط دروازه هاعبور نکرد هیا هو برای هیچ

سیب موز در شهرآورد ٨٣ هم هیچ توپی از خط دروازه هاعبور نکرد هیا هو برای هیچ - هیچ

هشتاد و سومین شهرآورد پایتخت، روز گذشته در حالی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید که کیفیت پایین بازی، طرفداران هیچ یک از دو تیم‎ را راضی نکرد.

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال از هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال که روز گذشته از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی آغاز شد، اگرچه با برتری نسبی تیم پرسپولیس همراه بود و صحنه‎های نسبتا خطرناکی را نیز خلق کرد، اما در مجموع نشانی از جدال‎‎های تاریخی این دو تیم همواره مدعی کشورمان نداشت. استقلال که بازی را دفاعی‎تر دنبال می‎کرد، چشم به ضدحمله‎ها داشت و پرسپولیس هم که در هفته‎های گذشته مدل هجومی منسجم و موفقی را به نمایش گذاشته بود، در بازی دیروز محتاطانه کار را دنبال کرد و در نهایت، یک دربی ملال‎آور دیگر در ذهن علاقه‎مندان به فوتبال نقش بست.

با این نتیجه، پرسپولیس پس از چند هفته، صدر جدول را به تراکتورسازی سپرد و استقلال نیز جایگاه پانزدهم خود را حفظ کرد.

نتایج سایر دیدارها

غیر از بازی استقلال و پرسپولیس و پدیده و فولاد، شش دیدار دیگر در روز پنجشنبه برگزار شد که در مهم ترین بازی، تیم فوتبال تراکتورسازی، ذوب آهن را در خانه خودش مغلوب کرد. شاگردان امیر قلعه نویی که هفته گذشته در تبریز به تساوی برابر پرسپولیس رضایت داده بودند، با نتیجه ٢ بر یک ذوب آهن را در اصفهان شکست داده و بهترین نتیجه هفته را گرفتند.

ماشین سازی، دیگر تیم تبریزی اما در تقابل با سپاهان، دیگر تیم اصفهانی لیگ، بازنده از زمین بیرون آمد و با یک گل در تبریز مغلوب

شد.

سایپا تهران هم در ورزشگاه شهید دستگردی تهران به لطف گل دقیقه ٨6 مهدی ترابی با گسترش فولاد مساوی کرد و از یک شکست خانگی گریخت. در تهران، دربی کوچک گلی در برنداشت؛ پیکان تهران و نفت تهران مساوی کردند تا این دربی تهرانی که قابل مقایسه با دربی روز جمعه نبود، بدون گل تمام شود. جدال خوزستانی های لیگ هم در هفته ششم مساوی شد. دیداری که اگرچه با تقسیم امتیازات بین دو تیم تمام شد، اما بدون گل نبود و هر دو تیم یک گل به ثمر رساندند.

تو قف سیاه جامگان در مشهد

روز پنجشنبه در مشهد هم یک بازی برگزار شد که طی آن سیاه جامگان در دیداری جذاب و دیدنی با صبای قم ٢ بر ٢ مساوی کرد.

سیاه جامگان گل اول این بازی را توسط پیام ملکیان در دقیقه 4٢ به ثمر رساندند، اما در نیمه دوم صبا با گلی زیبا در دقیقه 56 بازی را به تساوی کشاند. در ادامه، در حالی که هر دو تیم بازی رو به جلو و زیبائی را به نمایش گذاشته بودند، شاگردان صمد مرفاوی در دقیقه ٨5 گل دوم را زده و در آستانه پیروزی قرار گرفتند. با این همه سیاه جامگانی ها دست از تلاش برنداشتند و سرانجام در دقیقه ٩4 بازی، گل مساوی خود را با ضربه محمدرضا خانزاده به ثمر رساندند. سیاه جامگان با این نتیجه ٩ امتیازی شد.

امتیازبازیتیمردیف

١٢6تراکتورسازی١

١٢6پرسپولیس٢

١٠ 6سپاهان٣

٩ 6نفت تهران4

٩ 6صنعت نفت آبادان5

٩ 6سیاه جامگان6

٧ 6سایپا٧

٧ 6استقلال خوزستان٨

6 6ذوب آهن٩

6 6فولاد١٠

6 6ماشین سازی تبریز١١

6 6پدیده١٢

5 6صبای قم١٣

5 6پیکان١4

4 6استقلال١5

4 6گسترش فولاد١6