در حرف مردم امروز مطرح شد گلایه از هزینه زیاد ثبت اسناد

در حرف مردم امروز مطرح شد گلایه از هزینه زیاد ثبت اسناد

سیب موز: در حرف مردم امروز مطرح شد گلایه از هزینه زیاد ثبت اسناد

سیب موز در حرف مردم امروز مطرح شد گلایه از هزینه زیاد ثبت اسناد

اینجا تریبونی برای بیان نظرات ، انتقادات ، مشکلات ودرخواست های شما شهروندان است که می توانید از طریق روش های ذیل، آن ها رابا ما در میان بگذارید:

﷯پیامک: ٣٠٠٠٧٢٨٩

تارنما: shahraraonline.com

اینستاگرام: [email protected]

تلگرام:٠٩١54٢٩45٨٠

رایانامه: [email protected]

تلفن: 5-٣٧٢٨٨٨٨١-٠5١

﷯ ٠٩٣٠٠٠٠٩٠4 واقعا آخرالزمان شده است. ظلم دولت به ملت دارد بیداد می کند. در دفتر اسناد رسمی برای انتقال سند منزل یک طبقه ای، یک میلیون و دویست هزار تومان پول گرفتند. این قدر ظلم؟

﷯ ٠٩١5٠٠٠٧٧٠ از پنجراه به سمت حرم راه را می بندند و ترافیک شدید تا نزدیک مصلی می شود و سمت دیگر تا سمت وحدت ترافیک می شود. چرا سمت فلکه برق و دیگر مسیرها را نمی بندند؟ فقط زورشان به پایین خیابان می رسه، چرا کسی رسیدگی نمی کند؟ تو رو خدا پیگیری کنید.

﷯ ٠٩١5٠٠٠٧٧٨ ضمن تقدیر و تشکر از سپاه پاسداران به خاطر تعمیرات و مرمت منازل مستمندان درحاشیه شهر مشهد مقدس به خصوص سیس آباد تنها نقصی که از طرف پیمانکار این طرح به چشم می خورد و باعث نارضایتی است، استفاده کردن از نوجوانانی است که کمتر با بیل و... آشنایی دارند. البته آن ها مسافت های زیادی طی کرده اند و از استان لرستان و سایر شهرهای کشور به عشق بسیج سازندگی به محله ما سیس آباد آمده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

﷯ ٠٩١5٠٠٠٧6٢ پاسخ آقای رسایی به سخنان دور از انتظار و تأمل برانگیز آقای رفسنجانی بسیار بجاست، چراکه موقعیت امروز دنیا و ما با ژاپن 5٠سال پیش خیلی فرق دارد، شاهد این ادعااینکه درآن زمان هیچ مسئولی با محافظ وماشین و... در مجامع حاضر نمی شد اما آیا شما وامثالهم اکنون بااینکه ایران کمتر مشکل امنیتی دارد، آنگونه هستید؟ پس دردنیایی که همه(حتی عربستان به عنوان یک کشور همسایه ومسلمان) ما را نمی توانند ببینند و اگر فرصت و امکانی برایشان فراهم شود از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند، نیاز به قوه نظامی هست.

﷯ ٠٩١5٠٠٠55٠ یادمه چند سال پیش گزارشی داشتین که بین مسکن مهرها اتوبوس رانی پیشرفت زیادی داره ، ای کاش الان بیاین و ببینین چه وضعی داره ، دوسال پیش تعداد4٨از٣١٨واحد رو تحویل دادن ، ما اینجا زندگی می کنیم در یک محوطه خاکی بدون آسانسور حتی دور محوطه نرده هم نداره تعاونی سی میلیون تا الان گرفته سی میلیون وام . وقتی می گیم محوطه و.... رو انجام بدین ، می گن ده میلیون دیگه بپردازین ، تو رو خدا رسیدگی کنید.

﷯ ٠٩٣٧٠٠٠566 مسئولین اتوبوس رانی نظارتی بر روی خط ٣٠5 روستای فرخد نیست، راننده های خط خیلی با سرعت رانندگی می کنند، طوری که همه مسافران از ترس لال می شن و صندلی رو محکم می گیرن، تو رو خدا به فکر جان اهالی این روستا باشید.

﷯ ٠٩٣5٠٠٠١١5 چرا در سازمان اتوبوس رانی تفاوت وجود داره، راننده توی این شهر شلوغ و پرازهیاهو از جان خودش مایع می گذاره و به خاطر رفاه حال همشهریان محترم و شرکت در ثواب شب های قدر و روزهای چراغ برات به صورت شانزده ساعته کار می کنه، ولی پاداش و... نداره!

﷯ ٠٩١5٠٠٠٠٧٨ لطفا در خیابان پنجتن التیمور در موقع اوج ترافیک حداقل یک گشت راهور بذارید.

﷯ ٠٩١5٠٠٠5٨٣ یک سال است یارانه این جانب قطع شده است، به هر کجا مراجعه کردم، جواب ندادند. لطفا مشکلم رو حل کنید.

﷯ ٠٩٣٨٠٠٠4٧4 آیا مسئولان نمی دانند خیلی از ما سهام داران و تعهدداران پدیده حتی نان ساده نداریم، بخوریم؟ خواسته ما خیلی بزرگ است که به عنوان یک هم میهن خواستار دریافت پول قانونی خود بعد ٢١ماه هستیم اما مسئولین اصلا نگران حالمان نیستند.

﷯ ٠٩١5٠٠٠١6٢ سلام شهرآرا، شما را به خدا بنویس درد منه خانه خراب رو. زن من رو توی بخش بیمارستان هاشمی نژاد اینقد نگه داشتن تا براثر فشارخون بالا فوت کرد، قرن٢١زن من سر زا بمیره.

﷯ ٠٩١5٠٠٠4١6 بانک صادرات که انگار نه انگار متولی بدهی ها و طلب های موسسه میزان است. حداقل شما از مسئولان استانی بپرسید بعد از ٢١ماه تکلیف سپرده گذارن میزان چیست؟

﷯ ٠٩١5٠٠٠٧6٢ آقای روحانی از قبل انتخابات تاکنون، هم حرف های خوبی و هم قول های خوبی داده است اما افسوس که طی این مدت با تلف شدن وقت، آن طورکه باید به مسائل داخلی و مشکلات مردم که درواقع کم اهمیت تر از مسائل خارجی نبود، نتوانست برسد و متأسفانه براساس سوابق متقن چندین ساله از آمریکا همان طورکه پیش بینی می شد و رهبر معظم و بسیاری از تحلیلگران و کارشناسان و مردم که اعتقاد بر بی اعتمادی آن ها داشتند، همان شد که نباید می شد خوش بینی و اصرار بیش ازحد...

﷯ ٠٩١5٠٠٠٨٧5 آقای نوبخت تا کی وعده؟ بس است، ما فرهنگیان پاداش می خواهیم.

﷯ ٠٩١5٠٠٠٧٧٨ مردم عزیز تشریف بیاورید آرامگاه فردوسی را از نزدیک ببینید، هیچ ارگانی هیچ امکاناتی نمی دهند برای گرفتن یک انشعاب برق و گاز یا آب مردم را عین توپ پاس کاری می کنند خدایا اشک های زن و بچه ما را دریاب.

﷯ ٠٩٣5٠٠٠٣٧٠ لطفا در خیابان طالقانی ابوذر١٠پشت سیلوی گندم روبه روی فروشگاه شهرداری منطقه٣ دوربرگردان بذارید. چند خودرو خلاف می روند و بسیار خطرناک است.

﷯ ٠٩٣٣٠٠٠٠٠٧ لطفا پیگیری ویژه کنید. بانک مرکزی سرمایه مان را در ثامن الحجج بلوکه کرده و سرمایه مان را پس نمی دهد. حق الناس مردم است. باتشکر

﷯ ٠٩٣٠٠٠٠٠٣٣ باسلام وعرض ادب و احترام محضر مسئولان شهرداری منطقه 6 مشهد، خواستم بدونم چرا مسئولان این شهرداری میلان حر 54در شهرک شهید رجایی رو به نام شهید محل نام گذاری نمی کنند؟ آخه از قدیم اسم این میلان به نام این شهید بوده و مردم این خیابان رو به همان نام می شناسند. باتشکر

﷯ ٠٩٣5٠٠٠5٧١ یارانه ها که آمد، سکوت در فقر را با خودش آورد.

﷯ ٠٩١5٠٠٠٣6٧ از کارت اعتباری بازنشستگان تامین اجتماعی خبری نشد، لطفا پیگیری کنید.

﷯ ٠٩٣٩٠٠٠5٨٩ در خیابان لادن لوله چهار اینچی آب شرب را کف خیابان رها کردند.نمی شود آن آب را داخل تانکر و به فضای سبز یا مصارف ساختمانی رساند؟