کیک چوبی - طرز تهیه کیک چوبی مدل هندوانه با تزیین مارشمالو

سیب موز :

کیک چوبی - طرز تهیه کیک چوبی مدل هندوانه با تزیین مارشمالو

کیک چوبی هندوانه

بنا به گزارش سیب موز : برای تزیین کیک مدل هندوانه به کیک ساده ، مارشمالو ، سیخ چوبی ، شکلات تخته ای و رنگ خوراکی نیاز دارید.

کیک چوبی - طرز تهیه کیک چوبی مدل هندوانه با تزیین مارشمالو 2

به مایه کیک چند قطره رنگ خوراکی قرمز اضافه کنید تا پس از پخت کیک قرمز شود ، کیک را پس از پخت و سرد شدن همانند شکل به تکه های مثلثی شکل برش بزنید و داخل هر کیک یک سیخ چوبی وارد کنید.

کیک چوبی - طرز تهیه کیک چوبی مدل هندوانه با تزیین مارشمالو 3

مارشمالو را آماده کنید و داخل 3 کاسه بریزید ، به یکی از کاسه ها رنگ سبز و به یکی از کاسه ها رنگ خوراکی قرمز اضافه کنید ، کیک ها را که به سیخ کشیده اید به نوبت وارد مارشمالو قرمز کنید تا تمام سطح کیک به مارشمالو قرمز آغشته شود.

کیک چوبی - طرز تهیه کیک چوبی مدل هندوانه با تزیین مارشمالو 4

سر کیک ها را داخل مارشمالو سفید بزنید تا حدی که 1/4 کیک به آن آغشته شود ، در ادامه بخش سفید رنگ را تا نیمه داخل مارشمالو سبز رنگ بزنید.

کیک چوبی - طرز تهیه کیک چوبی مدل هندوانه با تزیین مارشمالو 5

مقداری شکلات تخته ای را ذوب کنید و با استفاده از خلال دندان لکه هایی از شکلات روی بخش قرمز رنگ ایجاد کنید سپس کیک چوبی را 1 ساعت داخل یخچال قرار دهید تا خودش را بگیرد و سفت شود.

نکته ها : میتوانید برای راحتی کار سیخ های چوبی را درون اسفنج وارد کنید سپس داخل یخچال قرار دهید ، به جای مارشمالو میتوانید از شکلات سفید استفاده کنید ( شکلات را ذوب کنید و با رنگ خوراکی آن را رنگ کنید ).