سخنگوی کاخ کرملین فیلم «اسنودن» را ستایش کرد

سخنگوی کاخ کرملین فیلم «اسنودن» را ستایش کرد

سیب موز: سخنگوی کاخ کرملین فیلم «اسنودن» را ستایش کرد سیب موز دیمیتری پسکوف گفت: فیلم «اسنودن» را که این هفته در امریکا و روسیه و در ماه اکتبر در بریتانیا نمایش داده می شود باید هر فردی که می خواهد حقیقت مردی را بداند که اطلاعات سری را با یاری آژانس های خبری مختلف از جمله گاردین افشا کرد، ببیند.»

فیلمنامه بی نظیری دارد و آنچه خیلی اهمیت دارد فیلم بیشتر شبیه یک مستند است. این فرصت بی نظیری برای همه است تا آگاهی پیدا کنند دقیقاً چه اتفاقی افتاد. اسنودن را باید دید.» به گزارش سیب موز این سخنان را خبرگزاری ریا نوستی منتشر کرده است. پسکوف –که از سال 2012 سخنگوی مطبوعاتی ولادیمیر پوتین بوده- اضافه کرد که به نظرش فیلم بالاترین کیفیت را دارد. نسخه ای که در روسیه به نمایش در می آید چهار دقیقه طولانی تر از نسخه امریکایی است، با وجود این مشخص نیست این چهار دقیقه چه چیزی را نمایش می دهد. در فیلم که خود ادوارد اسنودن در نماهای پایانی حضور دارد؛ جوزف گوردون لویت در نقش اصلی، شایلین وودلی در نقش همراه زندگی او، ملیسا لئو در نقش لورا پویتراس، زاخاری کوینتو و تام ویلکنسین در نقش روزنامه نگارانی که به ادوارد در روایت داستانش کمک می کنند؛ حضور دارند.

این هفته اسنودن در تورنتو به نمایش درآمد و با نقدهای متفاوتی روبه رو شد. ای. او. اسکات فیلم را یک مشارکت احترام آمیز و جذاب برای ثبت تصویری زمانه گیج کننده ما خواند. در حالی که بنجامین لی منتقد گاردین که فیلم را خیلی نپسندید، می نویسد: تقریباً تمام تصمیمات کارگردانی، زندگی اسنودن را سنتی تر نمایش می دهد و در نتیجه عمده صحنه ها ساختار بی حس و حال دارند.

«اسنودن» را کیران فیتجرالد و استون براساس کتاب زمان اختاپوس وکیل روسی اسنودن آناتولی کوچرنا و کتاب پرونده های اسنودن نوشته اند. «کدام دوم» از سری کافه کتاب نشر میلکان، «برگردان» ارغوان اشتری، منتشر شده، که برای خرید آن، می توانید به کافه سینما ایمیل بزنید. اخبار ،اخبار سیاسی، اخبار روز ،آخرین اخبار ،اخبار اجتماعی - روزنامه جوان

سخنگوی کاخ کرملین فیلم «اسنودن» را ستایش کرد 2 سخنگوی کاخ کرملین فیلم «اسنودن» را ستایش کرد 3