بازگشت به عصر تساوی های بدون گل

بازگشت به عصر تساوی های  بدون گل

سیب موز: بازگشت به عصر تساوی های بدون گل

سیب موز هشتاد و سومین دیدار سنتی استقلال و پرسپولیس با تساوی بدون گل به پایان رسید.هشتاد و سومین دیدار سنتی پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس دیروز از ساعت 17 و با سوت علی رضا فغانی در ورزشگاه آزادی آغاز شد، با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سرخ آبی ها امتیازهای این بازی را بین خود تقسیم کنند.پرسپولیس با این تساوی، 12 امتیازی شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تراکتورسازی در رده دوم جدول قرار گرفت. استقلال هم اکنون با 4 امتیاز، در رده چهاردهم است اما باید منتظر نتیجه دیدار فولاد و پدیده باشد.بازی را پرسپولیسی ها آغاز کردند و در همان ابتدا موقعیت خوبی برای گل زنی ساختند اما مدافعان استقلال، توپ را دور کردند.پنج دقیقه نخست بازی بدون اتفاق خاصی به پایان رسید و دو تیم بیشتر به محک زدن یکدیگر پرداختند.

ترکیب استقلال:

به گزارش سیب موز

سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، هرائر مگویان، رابسون جانواریو، سید مجید حسینی، امید ابراهیمی، فرشید باقری، جابر انصاری (81، علی قربانی)، وریا غفوری، فرشید اسماعیلی و کاوه رضایی.

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، محمد انصاری

(70، پولی یانسکی)، سید جلال حسینی، حسین ماهینی،

فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، مهدی طارمی، امید عالیشاه (92، احمد نورالهی) و علی علیپور (ولادیمیر پریموف).