گرفتن دسته چک از چند بانک با اوراق دزدی!

گرفتن دسته چک از چند بانک با اوراق دزدی!

سیب موز: گرفتن دسته چک از چند بانک با اوراق دزدی! سیب موز به گزارش خبرنگار ما، دوازدهم تیرماه امسال بود که مرد 53 ساله ای مأموران کلانتری فلسطین را از ماجرای کلاهبرداری با خبر کرد. او گفت امروز برای اولین بار برای گرفتن دسته چک به شعبه بانکی در نزدیکی محل کارم رفتم. بعد از انجام مراحل اولیه، مدیر بانک گفت امکان صدور دسته چک برایم وجود ندارد؛ چراکه بسیاری از چک هایم برگشت خورده است. حرف های مدیر بانک در حالی مطرح می شد که قبلاً از هیچ بانکی دسته چک نگرفته بودم. با اطلاعاتی که مدیر بانک در اختیارم گذاشت، راهی شعبه های مورد نظر شدم و متوجه شدم مردی حدوداً 35 تا 40 ساله با اوراق هویتی من در آن شعبه ها حساب باز کرده و چک های بسیاری که صادر کرده قابل وصول نبوده است.

بعد از مطرح شدن شکایت، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران در این باره تحقیق کردند. آنها بعد از تحقیق از استفاده کنندگان چک ها متوجه شدند که هر ورقه چک را به مبلغ 100 یا 150 هزار تومان و از طریق آگهی روزنامه خریده اند.

به گزارش سیب موز وقتی شاکی دوباره در این باره تحقیق شد، مشخص شد که خانه او در منطقه کن یک سال قبل هدف سرقت قرار گرفته و اوراق هویتی وی هم سرقت شده است. در شاخه دیگری از بررسی ها، مأموران پلیس با حضور در شعبه هایی که فرد ناشناس در آن حساب باز کرده بود، متوجه شدند که همه حساب ها توسط مرد جوانی افتتاح شده و متهم بعد از آن چک ها را از طریق آگهی روزنامه به فروش رسانده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد، دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی قاضی صادر شده است و از شهروندان درخواست می شود، اطلاعات خود را از طریق شماره تماس های 21865642 و 21865649 در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند. اخبار ،اخبار سیاسی، اخبار روز ،آخرین اخبار ،اخبار اجتماعی - روزنامه جوان

گرفتن دسته چک از چند بانک با اوراق دزدی! 2 گرفتن دسته چک از چند بانک با اوراق دزدی! 3