حمله اشرار به فرمانده پایگاه بسیج مسجد الزهرا (س)

سیب موز حمید خشتی در شرح ماجرا به خبرنگار ما گفت: مقابل مسجد الزهرا(س) در محله آبمنگل، پارک بسیار کوچکی وجود دارد که از مدت ها قبل کانون مصرف کنندگان مواد مخدر و تردد افراد شرور شده است. از مدتی قبل گزارش های مردمی بسیاری درباره حضور این افراد به پایگاه مسجد اعلام می شد و بنده همراه اعضای بسیج مسجد بنا به وظیفه ذاتی بسیج ، ماجرا را بررسی کردم و همزمان با گزارش به مقام های بالاتر، بارها به این افراد تذکر لسانی دادم.

وی ادامه داد: از هفته گذشته اعضای گروهی که پارک را قرق کرده اند، علناً فضای محل را به هم ریختند و به بسیج فحاشی کردند. این موضوع سبب شد تا افراد بزهکار از محل های دیگر وارد این پارک شوند و اقدام به چاقو کشی و خرید و فروش مواد مخدر کنند.

به گزارش سیب موز حمید خشتی ادامه داد:ما در این مدت گشت های شبانه را بنا به درخواست عمومی انجام دادیم و هنگام مواجه شدن با این افراد، ابتدا با امر به معروف و نهی از منکر تلاش کردیم آنها را از حضور در پارک و ایجاد مزاحمت برای اهالی منع کنیم.

وی افزود: بنده و همکارانم بارها این موضوع را به این افراد تذکر دادیم، به طوری که موفق شدیم نوچه های افراد شرور را از محل دور کنیم تا اینکه چند شب قبل که با لباس فرم بسیج در پارک حاضر شده بودیم، آنها بسیج را تهدید و شروع به فحاشی به ما و بسیج کردند.

وی در شرح شب حادثه گفت: شامگاه جمعه، وقتی متوجه شدیم که سران این اشرار همراه حدود 15 نفر از نوچه هایشان در پارک مشغول مصرف مواد هستند، همراه سه نفر از اعضای بسیج به پارک رفتم. ابتدا با تذکر لسانی از آنها خواستم محل را ترک کنند که سه نفر از آنها با من و دوستانم درگیر شدند. یکی از آنها چاقو کشید و چند ضربه پرتاب کرد که گاز اشک آور زدم. او برای لحظه ای عقب کشید، اما دوباره حمله کرد و این بار ضربه ای به کمرم زد که زخمی شدم. ثانیه هایی بعد که روی زمین افتادم با چاقو بالای سرم حاضر شد و قصد زدن ضربه نهایی را داشت که باقی مانده گاز اشک آور را به صورتش زدم که عقب نشست و بعد فرار کرد.

فرمانده پایگاه مسجدالزهرا گفت: بعد از آن بود که امدادگران و مأموران پلیس در محل حاضر شدند و من به بیمارستان منتقل شدم و در حال حاضر وضعیتم رضایتبخش است.

وی درباره حضور پلیس در محل گفت: بارها ماجرا را با پلیس مطرح کرده ایم. خودروی گشت پلیس کنار پارک می آید، آژیری می کشد و دوباره می رود. مشخص است که اقدام پلیس نتوانسته محل را از وجود این افراد پاک کند. مأموران پلیس حتی حاضر نیستند از خودروی شان پیاده شوند و پارک را که مسافت خیلی کوتاهی هم دارد، بررسی کنند. وی گفت: در این محل باید کیوسک ثابت پلیس باشد تا نوامیس مردم جرئت تردد داشته باشند.

براساس این گزارش، محله آبمنگل تهران از محلات قدیمی و کانون بسیاری از هیئت های مذهبی و متدینان پایتخت است. به خطر افتادن این محله و خالی شدن آن از افراد متدین، می تواند سرنوشت این محل را به محله های آسیب پذیر مثل هرندی گره بزند که امید است اقدام های لازم در این باره انجام و با مخلان امنیت مردم برخورد شود.

اخبار ،اخبار سیاسی، اخبار روز ،آخرین اخبار ،اخبار اجتماعی - روزنامه جوان

حمله اشرار به فرمانده پایگاه بسیج مسجد الزهرا (س)

سیب موز: حمله اشرار به فرمانده پایگاه بسیج مسجد الزهرا (س)

حمله اشرار به فرمانده پایگاه بسیج مسجد الزهرا (س) 2