رامبد جوان: لازم باشد مدیران صداوسیما پاسخ می دهند

سیب موز: رامبد جوان: لازم باشد مدیران صداوسیما پاسخ می دهند

رامبد جوان: لازم باشد مدیران صداوسیما پاسخ می دهند

سیب موز: رامبد جوان: لازم باشد مدیران صداوسیما پاسخ می دهند

رامبد جوان: لازم باشد مدیران صداوسیما پاسخ می دهند

رامبد جوان: لازم باشد مدیران صداوسیما پاسخ می دهند 2

رامبد جوان با قرار دادن فیلم هایی در اینستاگرم، خطاب به مخاطبان سخنانی گفت تا بتواند به حواشی به وجودآمده در روزهای اخیر درباره «خندوانه» خاتمه بخشد.

به گزارش سیب موز: به گزارش ایسنا، در چند روز اخیر، خبرهایی به نقل از رامبد جوان در شبکه های اجتماعی منتشر شد که از واکنش سازنده «خندوانه» به سخنان آیت الله احمد خاتمی - امام جمعه تهران - درباره ِ این برنامه تلویزیونی در صفحه شخصی اش در توئیتر حکایت داشت؛ به دنبال سخنان آیت الله احمد خاتمی مبنی بر شکستن حریم ها در برنامه خندوانه، اخباری به نقل از رامبد جوان در پاسخ به سخنان امام جمعه وقت تهران منتشر شد که «گر تو بهتر می زنی بستان بزن»؛ اما مجری و تهیه کننده برنامه «خندوانه» در صفحه شخصی اینستاگرم با گذاشتن پستی مبنی بر اینکه هیچ صفحه شخصی در توئیتر ندارد تلاش کرد تا به این حواشی پایان دهد.

پس از آنکه رامبد جوان در صفحه شخصی اش نوشت «دوستان سلام. من هیچ حساب کاربری در شبکه اجتماعی توئیتر ندارم. شب خوش.»، موج دیگری در شبکه های اجتماعی راه افتاد که جوان را به ترسیدن متهم می کردند.

اما شب گذشته تهیه کننده و مجری برنامه «خندوانه» چهار فیلم را در صفحه شخصی اینستاگرم خود منتشر کرد که در آنها خطاب به مردم گفت: روحیه طنازی تان را به شدت تحسین می کنم آن جوک هایی که می گفت من اصلاً رامبد نیستم، اصلاً خندوانه نساختم، اصلاً موبایل ندارم، اینها عالی بودند.

او ادامه داد: این کار دلیل داشت و خیلی هم ساده است؛ توئیتی که از طرف من اعلام شد که «گر تو بهتر می زنی بستان بزن»، کاملا فوتوشاپ بود؛ رفقا و ادمین پیج من گفتند که این توئیتت دردسرساز شده است و به خاطر اینکه از این دردسرها دور شویم این کار را کردیم. این یک اشتباه بود که توسط دوستان و ادمین صورت گرفت و عیبی هم ندارد. توئیتر دارم و از این به بعد هم خواهم داشت و از این به بعد حرف هایی را که توئیت می کنم در اینستا هم خواهم گذاشت.

جوان با اشاره به سخنان آیت الله احمد خاتمی درباره برنامه «خنداونه»، گفت: موضوعی که آیت الله خاتمی گفته بودند درباره شادی و برنامه سازی و اینها و اشاره شده بود به برنامه «خندوانه»، واقعیت این است که از لحاظ قانونی من به عنوان برنامه ساز موظف به پاسخگویی نیستم. بدیهی است من قوانین را به خوبی می دانم و اینکه من نباید جواب بدهم که بعد بترسم یا نترسم از پاسخی که دادم. من طبق قوانین جمهوری اسلامی برنامه سازی می کنم، بنابراین اصلاٌ اصلا به فکرم نرسیده بود که جوابی بدهم. اگر قرار باشد پاسخ این موضوع در جایی داده شود، مدیران ارشد سازمان صداوسیما پاسخ خواهند داد و به من برنامه ساز ربطی ندارد.

او در آخر اضافه کرد: اینها یک بازی و شیطنت بود که اتفاق افتاد و من اصلاً خبر نداشتم.

گرد آوری مطالب : سیب موز