بررسی پرونده مشکلات ازدواج به سبک مهران مدیری

سیب موز: بررسی پرونده مشکلات ازدواج به سبک مهران مدیری

بررسی پرونده مشکلات ازدواج به سبک مهران مدیری

سیب موز: بررسی پرونده مشکلات ازدواج به سبک مهران مدیری

بررسی پرونده مشکلات ازدواج به سبک مهران مدیری

بررسی پرونده مشکلات ازدواج به سبک مهران مدیری 2

«دورهمی» در شب گذشته با بررسی پرونده ازدواج جوانان مهمان خانه ها شد.

به گزارش سیب موز: به گزاش باشگاه خبرنگاران؛ دغدغه فکر جوانان و راهکارهای ازدواج از جمله مسائلی است که این بار با حضور یک زوج خوشبخت و فداکار ناصرمهدی زاده و آذر ابوالفتحی در برنامه تلویزیونی «دورهمی» مورد بحث قرار گرفت.

این برنامه تلویزیونی که پیش از این میزبان چهره های معروف سینما، تلویزیون، موسیقی و ورزش بود در شب گذشته با پرداختن به موضوع ازدواج و مشکلات پیش روی نسل جدید به روی آنتن شبکه نسیم رفت.

مهران مدیری در ابتدای برنامه با تعریفی از کلمه ازدواج و نیاز فطری بشر به این موضوع، از موانع تجمل گرایی در بین خانواده ها و جوانان نسل حاضر گفت.

همچنین با بیان اینکه بعضی از جوانان تحصیل را بهانه فرار از ازدواج می دانند، گفت: در حال حاضر اگر همه شرایط هم برای ازدواج فراهم باشد، جدیدا پدیده ای آمده به اسم ادامه تحصیل و همه به دنبال آن می روند.

مهران مدیری در ادامه این برنامه با اجرای مسابقه ای در بین زوج های جوان داخل استودیوی «دورهمی»، برنامه را پیش برد و سپس به میزبانی ناصر مهدی زاده و آذر ابوالفتحی یکی از زوج های خوشبخت ایرانی نشست.

این زوج کهنسال در ابتدای گفتگوی خود به 55 سال زندگی مشترک و عاشقانه با هم اشاره کردند و ناصر مهدی زاده از روز خواستگاری و رسم و رسومات زمان گذشته برای خواستگاری و برگزاری مراسم های ازدواج گفت.

این زوج خوشبخت در ادامه با بیان اینکه در این 55 سال حتی یک بار هم به هم توهین نکرده ایم و دروغ نگفتیم، در خصوص دوری و جدایی از هم گفتند: تمام سعی ما این است که از هم دور نباشیم و بیشترین زمانی که از هم جدا بودیم، وقت هایی است که خانم (آذر ابوالفتحی) و یا من (ناصر مهدی زاده) در سفر بودیم.

ناصر مهدی زاده با اشاره به اینکه شب گذشته تولد آذر ابوالفتحی (همسرش) بوده درباره بهترین هدیه در زندگی مشترک شان گفت: بهترین هدیه در این سال ها عشق، محبت، صمیمیت و علاقه بود و حتی دیروز هم که همه بچه ها به مناسبت جشن تولد مادرشان در خانه ما جمع بودند، هدیه کوچکی به پاس این همه زحمت برای خانم با فرزندانمان تهیه دیدم.

در پایان این گفتگو مهران مدیری و ناصرمهدی زاده به همراه همسرش آذر ابوالفتحی عکسی را به یادگار در قاب برنامه تلویزیونی «دورهمی» ثبت کردند.

مهران مدیری در ادامه برنامه با دعوت یکی از جوانان حاضر در استودیوی «دورهمی» از دلایل ناکامی جوانان در امر ازدواج پرسید و سپس در پایان با بررسی وضعیت ازدواج جوانان و لزوم رسیدگی مسئولان به این امر خطیر و مهم در جامعه، برنامه را با حضور بازیگران بخش نمایشی امیر مهدی ژوله، محمد نادری، الیکا عبدالرزاقی، شقایق دهقان، سیامک انصاری، مهران رنج بر به پایان رساند.

گرد آوری مطالب : سیب موز