اعلام رسمی برنامه نمایش فیلم های ایرانی در کن

سیب موز: اعلام رسمی برنامه نمایش فیلم های ایرانی در کن

اعلام رسمی برنامه نمایش فیلم های ایرانی در کن

سیب موز: اعلام رسمی برنامه نمایش فیلم های ایرانی در کن

اعلام رسمی برنامه نمایش فیلم های ایرانی در کن

اعلام رسمی برنامه نمایش فیلم های ایرانی در کن 2

جشنواره بین المللی فیلم کن برنامه نمایش فیلم های حاضر در بخش های گوناگون شصت ونهمین دوره جشنواره فیلم کن را منتشر کرد.

به گزارش سیب موز: به گزارش  خبرآنلاین، بنابر اعلام وبسایت رسمی جشنواره کن، فیلم «فروشنده» نماینده سینمای ایران در بخش رقابتی این رویداد سینمایی با عنوان انگلیسی «Salesman» و عنوان فرانسوی «Le Client» دو نمایش در آخرین روز نمایش فیلم ها خواهد داشت.

فیلم «فروشنده» که آخرین فیلم اضافه شده به فهرست فیلم های بخش رقابتی کن 2016 بود، آخرین فیلم رقابت کننده برای نخل طلا خواهد بود که روز 21 می (اول خرداد) یعنی یک روز قبل از مراسم اختتامیه در ساعت 12 ظهر و 22 شب به وقت محلی دو نمایش خواهد داشت.

فیلم «وارونگی» دیگر نماینده سینمای ایران در جشنواره فیلم کن نیز روز 18 می (29 اردیبهشت) راس ساعت 11:15 دقیقه صبح به وقت کن در بخش نوعی نگاه به روی پرده خواهد رفت.

اعلام رسمی برنامه نمایش فیلم های ایرانی در کن 3

مراسم اختتامیه شصت ونهمین جشنواره بین المللی فیلم کن نیز روز 22 می (دوم خرداد) از ساعت 19:15 آغاز می شود و در انتها نیز فیلم برنده نخل طلا از 20:15 دقیقه به وقت کن مجددا به نمایش گذاشته خواهد شد.

شصت ونهمین جشنواره فیلم کن از تاریخ 11 می (22 اردیبهشت) با حضور «جورج میلر»، کارگردان استرالیایی فیلم «مکس دیوانه: جاده خشم» در راس هیات داوران رقابتی و با نمایش فیلم «کافه سوسایتی» جدیدترین اثر «وودی آلن» آغاز به کار خواهد کرد و تا 22 می (دوم خرداد) ادامه خواهد داشت.

گرد آوری مطالب : سیب موز