هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر

سیب موز: سرویس هنر سیب موز به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون: به گزارش سیب موز: هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر

هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر

سیب موز: هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر  رئیس سازمان صدا و سیما با حضور در پشت صحنه برنامه خندوانه، به رامبد جوان و همکارانش لوح تقدیر هدیه داد.      به گزارش جوان ایرانی به نقل از شبکه خبر، دکتر محمد سرافراز رئیس رسانه ملی، دیشب به همراه معاون سیما از پشت صحنه برنامه «خندوانه» شبکه نسیم بازدید کرد. سرافراز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش گروه سازنده این برنامه پربیننده گفت: آمده ام تا به گروه زنده خندوانه خسته نباشید بگویم.   وی با اشاره به موفقیت این برنامه در جذب مخاطب تصریح کرد: این برنامه از پنج ویژگی مهم برخوردار است که باعث موفقیت آن شده است.

هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر 2

رئیس رسانه ملی افزود: ویژگی اول اینکه خندوانه برنامه ای است که از اتاق فکر برخوردار است و به همین دلیل آنچه تولید می شود موردتوجه قرار می گیرد. ویژگی دوم برنامه که ویژگی مهمی محسوب می شود، این است که برنامه «خندوانه» دنبال یک جریان سازی اجتماعی است، وموضوعاتی که در خندوانه به آن پرداخته می شود، نقطه ای نیست، بلکه استمرار و مداومت دارد.   دکتر سرافراز، ویژگی دیگر این برنامه را تنوع در آیتم های آن دانست و تاکید کرد: این تنوع و نیز کوتاه بودن بخش های مختلف از عوامل جذب مخاطب است. وی در ادامه، ویژگی چهارم برنامه را خلاقیت و نوآوری دانست و تاکید کرد: برنامه ای که از این ویژگی برخوردار باشد، جایگاهش در نزد مخاطب ارتقاء می یابد.   رئیس رسانه ملی ویژگی دیگر این برنامه را در عنوان آن «خندوانه» دانست و گفت: این عنوان یعنی ایجاد نشاط در مخاطب و برنامه نیز به خوبی توانسته است آنچه را که در عنوان دارد به مخاطبش انتقال دهد.   رئیس رسانه ملی در پایان ابراز امیدواری کرد که این برنامه  پویاتر و سرزنده تر ادامه داشته باشد.

هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر 3

در این بازدید همچنین رامبد جوان، مجری و کارگردان برنامه «خندوانه»، به تشریح بخشی از فعالیت ها در برنامه پرداخت و گفت: در خندوانه تلاش کرده ایم فرهنگ شهرهای مختلف کشور را به مردم معرفی کنیم.   وی افزود: در این برنامه نشان دادیم که جامعه نشاط عمومی دارد و باید از این ظرفیت، با در نظر گرفتن لهجه ها، موسیقی های محلی و فرهنگ مناطق مختلف، برای ایجاد نشاط اجتماعی مختلف بهره برد.   رامبد جوان به مسابقه کتابخوانی در برنامه اشاره کرد و افزود: این کار با استقبال بی نظیر مردم رو برو شده است که جای خرسندی فراوان دارد.   مجری برنامه «خندوانه» گفت: میهمانان برنامه ترکیب متنوعی از گروه های مختلف از قبیل هنرمندان، نخبگان، پزشکان، دانشمندان و گروه های شغلی از اصناف مختلف هستند.   وی به ارسال تقدیرنامه های متعدد از سازمان ها و نهادهای اجتماعی برای برنامه اشاره کرد و افزود: این بازتاب اجتماعی نشان از موفقیت اهداف برنامه دارد.

هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر 4

در ادامه این دیدار صمیمانه، کرمی مدیر شبکه نسیم گفت: خندوانه در بسیاری از مسائل شهروندی و عمومی و درگیر کردن مردم به شادی و نشاط به شکلی هنرمندانه تلاش کرده است و نتایج آن را در طرح های اجتماعی نظیر «قطره قطره» و طرح های خیرخواهانه در ماه رمضان می توان مشاهده کرد.   وی افزود: رسانه با این برنامه شادی ونشاط را به خانه ها برد و لحظات فراغت مخاطبان را با لحظاتی شاد به خود اختصاص داد.    دکتر کرمی تلاش همکارانش را در تولید برنامه خندوانه ستودنی دانست.

هدیه رئیس صدا و سیما به رامبد جوان و خنداونه ای ها + تصاویر 5

دکتر پورمحمدی معاون سیما نیز با تشکر از عوامل پشت صحنه «خندوانه» گفت: در مجموع، خندوانه برنامه بسیار خوبی است که توانسته رضایت مردم را جلب کند. این برنامه را اکثر مردم اعم از مذهبی، سنتی، مدرن و اقشار مختلف تماشا می کنند و این موفقیت های خندوانه محسوب می شود.   در پایان، رئیس سازمان صداوسیما با اهدای لوح از عوامل برنامه «خندوانه» قدردانی کرد.