پاسخ تهیه کننده پایتخت به روزه خواری عواملش در ملا عام

پاسخ تهیه کننده پایتخت به روزه خواری عواملش در ملا عام

سیب موز :تهیه کننده سریال «پایتخت 4» درباره عکسی که عوامل این مجموعه در آن شیرینی ناپلئونی در دست دارند و باعث سوءتفاهم روزه خواری شده است، توضیح داد.

"پایتختی ها" شیرینی ناپلئونی خوردند

بنا به گزارش سیب موز : الهام غفوری تهیه کننده مجموعه «پایتخت» درباره واکنش هایی که به عکس دسته جمعی عوامل این سریال پس از توافق هسته ای در فضای مجازی منتشر شد و برخی از آن به عنوان روزه خواری نام بردند، گفت: هیچ روزه خواری در بین گروه مجموعه «پایتخت4» اتفاق نیفتاده است و ما صرفا از جنبه طنز سریال استفاده کردیم تا تبریکی به مردم گفته باشیم.

وی تصریح کرد: در طی روز و حین تصویربرداری ما لحظاتی را ثبت می کنیم که مثلا شخصیت های سریال مشغول خوردن سحری هستند و طبیعی است که آنها دارند سریال بازی می کنند. در این عکس هم از وجه طنز شیرینی ناپلئونی که شخصیت رحمت به عنوان تکه کلام از آن استفاده می کند، بهره بردیم تا به مردم تبریک بگوییم.

پاسخ تهیه کننده پایتخت به روزه خواری عواملش در ملا عام 2

عوامل پایتخت در روز توافق هسته ای

این تهیه کننده یادآور شد: اگر دقت کنید هیچ روزه خواری در این عکس اتفاق نیفتاده است و همانطور که گفتم همه چیز جنبه طنز دارد. این توضیحات را نیز ارائه کردم تا اگر برای دوستان سوءتفاهمی پیش آمده از اصل موضوع مطلع باشند.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، ژانک منگ هان، هومن حاجی عبدالهی و علیرضا خمسه از بازیگران اصلی این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «پایتخت4» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است، داستانی دیگر از خانواده نقی معمولی را روایت می کند و در 26 قسمت در ماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.