تبریک احسان علیخانی به دکتر ظریف +گزارش برنامه ماه عسل

تبریک احسان علیخانی به دکتر ظریف +گزارش برنامه ماه عسل

سیب موز :در بیست و هفتمین روز از برنامه ماه عسل ، احسان علیخانی میزبان افرادی بود که استعدادهای عجیبی داشتند.

واکنش احسان علیخانی به توافقات هسته ای

بنا به گزارش سیب موز : احسان علیخانی در قسمت بیست و هفتم ماه عسل در ماه مبارک رمضان و در شروع برنامه گفت: بابت استقبالی که از طرح محسنین کردید، دم همه ی شما گرم، حامیان این طرح ازمرز 250 هزارنفر عبور کردند.

احسان علیخانی در رابطه با توافقات هسته ای گفت: محکم و با انرژی به تیم هسته ای تبریک می گوییم، بابت داشتن این تیم حرفه ای به خودمان می بالیم. کسانی  که چشم دیدن ما را ندارند ،از این توافق به عنوان اشتباه تاریخی بزرگ یاد می کنند باید در این نقطه ی تاریخی از رییس جمهور به خاطر تلاش هایشان و همچنین از مقام معظم رهبری بابت حمایت هایشان تشکر کنیم.

مهمان اول برنامه امیر حسین بود که به همراه پدر و مادرش مهمان برنامه ماه عسل شده بودند. امیرحسین از سن شش سالگی وزنش روز به روز اضافه تر می شود به طوری که هم اکنون با داشتن یازده سال سن ،  160 کیلو وزن دارد.

علیخانی از پدر امیر حسین در مورد وزن فرزندان دیگرش سوال کرد که مهمان برنامه گفت :پسران دیگرم115 و 120 کیلو هستند . علیخانی در واکنش به این پاسخ رو به دوربین عنوان کرد: وزنشان زیاد نیست، من هم 112کیلو هستم. از شما عذرخواهی می کنم خیلی تلاش کردم لاغر کنم ولی نشد من زمانی که حرص و جوش می خورم زیاد غذا می خورم، با دوستانم چه سحرها و افطاری های طوفانی را که نگذراندیم.

اسماعیل مهمان بعدی ماه عسل به دلیل داشتن 20 کیلو وزن و110 سانتی متر قد به این برنامه دعوت شده بود. اسماعیل با وجود این محدودیت وزنی صاحب یک رستوران بزرگ بود. عمو علی مهمان دیگر نیز با داشتن 25 کیلو وزن و75 سانتی متر قد در شهر یزد با شغل پیک موتوری امورات زندگی اش را می گذراند.

اما مهمان دیگر برنامه علیرضا محمدی کمال آبادی بود. او دارای حافظه بالایی بود که تمام استان ها و شهرهای ایران را از حفظ بود که با حضور در برنامه گوشه ای از توانایی هایش را به نمایش گذاشت.

علیخانی عنوان کرد: آرزوی علیرضا این بود که در این برنامه حضور پیدا کند همین که ما توانستیم آرزوی او را برآورده کنیم خدارا صد هزار مرتبه شکر می کنیم.

مهمان بعدی فردی بود که اعضای داخلی بدنش برعکس افراد عادی بود به طور مثال قلبش سمت راست بدنش قرار داشت.

روح الله مهمان دیگر ماه عسل از قدرت بدنی بالایی برخوردار بود. او می توانست اجسام فوق سنگین را با دندان خود بلند کند. علیخانی از عوامل برنامه خواست وزنه ای  60 کیلویی را داخل صحنه بیاورند سپس روح الله آن وزنه را با دندان بلند کرد و دور تا دور صحنه ماه عسل گرداند.

علیخانی با تعجب بعد از دیدن این صحنه گفت:به قول نقی مگه میشه؟ مگه داریم؟ وقتی روح الله عنوان کرد که آرزو داشته در این برنامه حاضر شود ، علیخانی به حالت طنز ذکر کرد: خداروشکر امشب آرزوی همه برآورده شد.

مجری از امیرحسین 160 کیلویی خواست تا مهمان 20 کیلویی را بلند کند و او هم با دستانش مهمان را بلند کرد.

علیخانی در فواصل برنامه خطاب به مخاطبان ماه عسل گفت: در پس این سال هایی که افتخار داشتیم روبروی چشمان شما و روایتگر قصه های  مردم باشیم از شما تقاضا دارم تا در پی صحبت ها ،حواشی و تحلیل هایی که درمورد ما شده، در این نظر سنجی شرکت کنید و لطفا از این لحظه نظرهایتان را اعلام کنید اینکه از عملکرد ماه عسل در این سال ها راضی هستید یا خیر؟

نظرهایتان در تصمیم گیری ما بسیار حائز اهمیت است، اینکه بدانیم چه کردیم، نتیجه ی این نظرسنجی را عیدفطر اعلام خواهیم کرد و مثل عادل فردوسی پور از آن نمودارها استفاده می کنیم. احسان علیخانی در پایان بازهم از تیم مذاکره کننده ی هسته ای ایران تشکر کرد.