مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!

مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد!

سیب موز :علی ضیاء مجری برنامه «امشب» گفت که مهمانی که قرار بوده دوشنبه شب 22 تیر در این برنامه حاضر شود بنا بر صلاحدیدها امشب در این برنامه حضور نخواهد داشت.

عدم حضور کارگردان فیلم رستاخیز در برنامه "امشب"

بنا به گزارش سیب موز : از چند روز پیش این خبر منتشرشده بود که قرار است احمدرضا درویش کارگردان فیلم «رستاخیز» و تعدادی از عوامل فیلم میهمان برنامه «امشب» علی ضیاء شوند.

علی ضیاء در ابتدای برنامه امشب گفت که بنا بر صلاحدیدها امشب در خدمت میهمانانی که قرار بود در این برنامه باشند نیستیم و حضور آن ها به برنامه دیگری موکول شده است.

او افزود:«مهمان های امشب ما همان هایی بودند که اسمشان در خبرگزاری ها بود اما گفتند که نیایند و ما هم گفتیم چشم.»

مهمان جنجالی علی ضیا اجازه حضور در برنامه را پیدا نکرد! 2

علی ضیا در برنامه امشب

علی ضیاء که میهمانان برنامه دوشنبه شبش بنا بر صلاحدید مدیران سیما در برنامه «امشب» حاضر نشده بودند، در طول این برنامه چند بار به شوخی درباره این موضوع و خط قرمزهای صداوسیما صحبت کرد.

او که در ابتدای برنامه به دلایل حضور نیافتن میهمانانش اشاره کرده بود، در بخشی از برنامه بجای گفتن «اپلیکیشن های موبایل» گفت «نرم افزارهای تلفن همراه» و بعد خطاب به مخاطبان برنامه گفت: «چیزهایی که شما الآن دارید در ذهنتان به آن ها فکر می کنید، من هم بلد هستم، اما اگر الآن روی آنتن بگویم خیلی بد می شود.»

اشاره علی ضیاء احتمالاً به دستورالعمل هایی است که استفاده از کلمات و عبارات غیرفارسی را برای مجریان صداوسیما ممنوع کرده است.

او که میزبان یک کارشناس مذهبی بود در میانه ی گفت وگو با میهمانش گفت که من از فضای بحث خیلی راضی هستم، اگر مدیران هم رضایت دارند که ادامه بدهیم، اما اگر راضی نیستند یک اس ام اس بزنند تا متوجه بشویم.

«امشب» برنامه ای گفت وگومحور است که پس از پایان پخش سریال «پایتخت 4» از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.