آرایش غلیظ خانم بازیگر باعث سانسور سریال تلویزیونی شد!

آرایش غلیظ خانم بازیگر باعث سانسور سریال تلویزیونی شد!

سیب موز :به لطف هنر آرایش این خانم ها و بی حساب و کتاب بودن تولید سریال، تماشاگر باید برای دقایقی سریال ماه رمضان را سیاه و سفید تماشا می کرد و شدیداً هم تحت تأثیر قرار می گرفت!

شاهکار تلویزیون در شب های قدر

بنا به گزارش سیب موز : احتمالاً این تنها در سیمای جمهوری اسلامی اتفاق می افتد که بیت المال را برای شب های قدر هزینه کنید و خروجی طوری باشد که برای پخش مجبور باشید سانسورش کنید.

در شب های قدر دو سریال مناسبتی از تلویزیون پخش شد؛ «نیاز» و «ساعت صفر». هر دو هم مثل همیشه سوژه قدیمی و نخ نما شده ای داشت و «توسل» و دین داری را در نازل ترین سطحش مطرح کرد و از ماجرای مسخره برخورد یک فقیر به یک پولدار و پولدار خوب و متحول شده استفاده کرده بود.

آرایش غلیظ خانم بازیگر باعث سانسور سریال تلویزیونی شد! 2

بازیگران سریال "ساعت صفر"

بررسی اینکه این سریال ها چقدر مخاطب داشتند، باشد برای بعد، اما اینکه تلویزیون مدعی بی پولی - که تمام ثانیه هایش را دارد چوب حراج می زند و به بهانه نداشتن بودجه، هم هنر را فدا می کند و هم برخی اوقات کاسبی می کند - از بیت المال هزینه کند برای سریال مناسبتی شب قدر و هیچ نظارتی روی تولیدش نداشته باشد؛ شاهکار است.

در هر دو سریال شخصیت هایی حضور داشتند که به محض ورود به کادر تلویزیون، تصویر «سیاه و سفید» می شد! به لطف هنر آرایش این خانم ها و بی حساب و کتاب بودن تولید سریال، تماشاگر باید برای دقایقی سریال سیاه و سفید تماشا می کرد و شدیداً هم تحت تأثیر قرار می گرفت!

آرایش غلیظ خانم بازیگر باعث سانسور سریال تلویزیونی شد! 3

بازیگران سریال مناسبتی ماه رمضان

نکته جالب اینجاست که همه این سریال ها ناظر تولید دارد، کارشناس مذهبی دارد و لابد جلسات متعدد طرح و سوژه و پیش تولید و ...؛ خروجی سریال ها اما به وضوح نشان می دهد:

یک - تلویزیون ما همچنان بر اساس پارتی و رابطه تولید برنامه می کند و تکرار اندر تکرار مؤید این بی ضابطه بودن است.

دو - هنوز هم پرکردن آنتن مهم است و نه چگونه پرکردن آن!

سه - نظارت در تلویزیون به نظارت در پخش خلاصه می شود و قبل از آن گویا کسی به کسی نیست.

چهار - تولید در تلویزیون یعنی پول؛ پول بدهید می سازیم؛ طنز، درام، مناسبتی، سیاسی و ... یعنی تلویزیون ما اینقدر آدم حرفه ای همه کاره دارد!

کاش صداوسیما شهامت داشت و ریز هزینه های تولید این دو مجموعه و البته تمام برنامه های سازمان را منتشر می کرد تا مردم هم در جریان باشند بیت المال چگونه ریخت و پاش می شود.

خدا کند رئیس محترم صداوسیما، که نشان داده حواسش به فرمان هست؛ اگر خواست تذکری به معاون سیما و این دو سریال ضعیف و البته منفی بدهد، یک ماه بعد خبرش درز نکند، چراکه این دوستان شب قدر ملت را با «آرایش غلیظ» خراب کردند!

راستی خنده دار نیست یک سریال 5 قسمتی با یک سوژه تکراری 4 نویسنده و یک سرپرست نویسندگان داشته باشد؟! بی پولی را باور کنیم یا دم خروس سریال «نیاز» را؟