سیروس مقدم با "میکائیل" به تلویزیون می آید

سیروس مقدم با "میکائیل" به تلویزیون می آید

این سریال مضمونی پلیسی دارد و فیلم نامه آن توسط سعید نعمت الله در حال نگارش است

سریال «میکائیل» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری که حدود دو ماه پیش در تهران و در منزلی حوالی میدان سپاه کلید خورده بود با پایان کار در لوکیشن های پارک ارم، بیمارستان ناجا، خانه ای در ملاصدرا، راه آهن و... به قشم رسید و گروه در لوکیشن های مختلف جزیره از جمله کارخانه قایق سازی، خانه عبدالله، خانه آقاخان، سطح دریا، بیابان و حتی آسمان جزیره و... مشغول کار هستند و تا امروز نزدیک به 70 در صد از این مجموعه تلویزیونی که ممکن است مجموعه نوروزی شبکه یک باشد جلوی دوربین مقدم رفته است.

سیروس مقدم با "میکائیل" به تلویزیون می آید 2

کامبیز دیرباز، بهنوش طباطبایی، کامران تفتی، کاوه سماک باشی، مجید واشقانی، متین ستوده، مجید مشیری، امیر حمیدزاده، مریم خدارحمی، حسین توشه، مجید سعیدی، علی صالحی و (با حضور) علیرضا خمسه و پرویز پورحسینی در این سریال بازی دارند و اخیراً حسین توشه. مهدی صبایی. علی صالحی و مجید سعیدی به جمع بازیگران اضافه شدند.

سیروس مقدم با "میکائیل" به تلویزیون می آید 3

این سریال مضمونی پلیسی دارد و فیلم نامه آن توسط سعید نعمت الله در حال نگارش است و در خلاصه داستان آن آمده: رسول دوست عزیز و رفیق میکائیل، به اشتباه قربانی توطئه اشرار می شود. میکائیل که پلیس سختکوش و پرتلاشی است، برای استقرار نظم و آرامش بیشتر، عزم خود را جزم می کند و با تکیه بر حمایت های مردم، دل به دریا می زند و... .

سیروس مقدم با "میکائیل" به تلویزیون می آید 4

این سریال با مشارکت نیروی انتظامی (ناجی هنر) و شبکه اول سیما در گروه مجموعه های تلویزیونی این شبکه تولید می شود.

سیروس مقدم با "میکائیل" به تلویزیون می آید 5

سایر عوامل تولید این سریال عبارتند از: مدیربرنامه ریزی: فهیمه کمالی، دستیار یک کارگردان: محمد بدرلو، دستیار کارگردان: حامد بیسادی، منشی صحنه: بیتا ارسطویی، مدیر تولید: محمود اتحادی، طراح گریم: مجید اسکندری، طراح صحنه و لباس: آرزو غفوری، مدیر تصویربرداری: امیر معقولی، تصویربردار: حسین قلی پور، صدابردار: هادی افشار، تدوینگر: خشایار موحدیان، عکس: شهاب احمدلو و رضا امینیان، مشاور رسانه ای: مجتبی احمدی، مدیر تدارکات: آرش صالحی و... .