پرویز پرستویی, سهیلاگلستانی و شبنم مقدمی برای "امروز" تقدیر شدند + تصاویر

پرویز پرستویی, سهیلاگلستانی و شبنم مقدمی برای "امروز" تقدیر شدند + تصاویر

در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه کار در پایان یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظارِ اوست.

در هفته ای که گذشته مراسم تقدیر از عوامل فیلم سینمایی «امروز» به همت شرکت بهره برداری متروی تهران در سینما سپیده برگزار شد.

پرویز پرستویی, سهیلاگلستانی و شبنم مقدمی برای "امروز" تقدیر شدند + تصاویر 2

در این مراسم، محسن نایینی مدیر شرکت بهره برداری متروی تهران، پرویز پرستویی، سهیلاگلستانی و شبنم مقدمی بازیگران و شادمهر راستین فیلم نامه نویس و رضا میرکریمی کارگردان فیلم «امروز» حضور داشتند.

پرویز پرستویی, سهیلاگلستانی و شبنم مقدمی برای "امروز" تقدیر شدند + تصاویر 3

ازنکات جالب مراسم این بود که پرویز پرستویی هدیه ی تقدیرش را به پسرش بهروز پرستویی داد. بهروز پرستویی از کارکنان شرکت بهره برداری متروی تهران است.

پرویز پرستویی, سهیلاگلستانی و شبنم مقدمی برای "امروز" تقدیر شدند + تصاویر 4

«امروز» عنوان آخرین ساخته رضا میرکریمی است که اولین همکاری وی با پرویز پرستویی هم به شمار می رود. این فیلم براساس طرحی از رضا میر کریمی است و فیلمنامه آن را شادمهر راستین و رضا میر کریمی نوشته اند.

پرویز پرستویی, سهیلاگلستانی و شبنم مقدمی برای "امروز" تقدیر شدند + تصاویر 5

در این فیلم پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی، شبنم مقدمی و حسام محمودی بازی می کنند.در خلاصه داستان امروز آمده است: یونس راننده تاکسی کهنه کار در پایان یک روزِ کاری به زن جوانی کمک می کند تا به بیمارستان برسد. غافل از اینکه در بیمارستان اتفاقات زیادی در انتظارِ اوست.