تصاویری از فیلمی که تهیه کننده اش را راهی زندان می کند!

تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند!

تهیه کننده فیلم سینمایی زبان مادری گفت: این فیلم با وجود برخورداری از موضوع خوب و نقد مثبت منتقدان و رضایت مخاطبان بعد از تماشای فیلم به دلیل نداشتن زمان، موقعیت و تبلیغات دیگر قادر به فروش نیست.

تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 2 تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 3

وی افزود: این فیلم به طور کامل با هزینه های شخصی خودمان ساخته شده و به دلیل قیمت های بالای تبلیغات نتوانستیم تبلیغات مناسبی برای آن انجام دهیم، برای مثال از 380 میلیون هزینه این فیلم تنها 40 میلیون تومان آن وام بود و مابقی آن را از جیب خودمان هزینه کردیم.

تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 4 تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 5

زندباف تصریح کرد: البته نکته جالب توجه این است که در برخی از سینماها مانند سینما فرهنگ زبان مادری تنها در ساعت 12 تا 14 بعدازظهر اکران می شود و در این سانس ها دریغ از یک بلیت که فروخته شود و از نظر فروش فیلم ها فاجعه است.

تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 6 تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 7 تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 8 تصاویری از فیلمی که تهیه‌کننده‌اش را راهی زندان می‌کند! 9

تهیه کننده زبان مادری خاطر نشان کرد: فیلم سینمایی زبان مادری ما را نقره داغ کرد و با این فروش در صورت صرف هزینه های زیاد به احتمال فراوان راهی زندان می شدیم.سینما ، تئاتر و تلویزیون - banifilm.irگردآوری پرتال سیب موز