کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا

سیب موز: مدرسه مهندسی جیکوبز در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو، یک کلبه کوچک است که به نظر می رسد توسط یک گرباد برداشته شده و روی لبه یک ساختمان هفت طبقه افتاده است. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 9 سیب موز: مدرسه مهندسی جیکوبز در دانشگاه کالیفرنیا، سن دیگو، یک کلبه کوچک است که به نظر می رسد توسط یک گرباد برداشته شده و روی لبه یک ساختمان هفت طبقه افتاده است.

این یک هنر اینستالیشن با عنوان «ستاره افتاده» است که توسط هنرمند کره ای «دو هو سو» ایجاد شده است. ستاره افتاده که در سال 2009 افتتاح شده یک مجسمه دائمی قرن هجدهمی است که توسط مجموعه استوارت دانشگاه راه اندازی شده است. این خانه 4.5 در 5.5 متری یک فضای داخلی دنج دارد و کاملا مبله است. یک نیمکت با بالش های راحت، یک تلویزیون، لوستر، قاب عکس و یک چراغ که هنگام غروب روشن و آخر شب خاموش می شود. در ادامه خانه یک باغ کوچک با یک گذرگاه آجری که در کنار آن بوته های گوجه فرنگی، انگور و درخت آلو قرار دارد. از خیابان دودی که از دودکش این خانه بیرون می آید دیده می شود و به نظر می رسد افرادی در آن سکونت دارند. حتی این خانه یک آدرس جعلی هم دارد. ساخت ستاره افتاده برای دانشگاه بیش از 1.4 میلویون دلار هزینه برده که همه آن از منابع خصوصی تامین شده به جز 90 هزار دلار آن که از موقوفه ملی برای هنر تامین شده است. هم چنین کمک های کوچک زیادی از دانشجویان سابق و فعلی و همچنین حامیان مجموعه استوارت در سراسر کشور شده است.

کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا

سیب موز: کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا

کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا 2 کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا 3 کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا 4 کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا 5 کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا 6 کلبه ای عجیب و متفاوت در دانشگاه کالیفرنیا 7