بازسازی خانه کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه+عکسح

سیب موز اصفهان امروز: رئیس هیئت کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه خبر از بازسازی و تجهیز خانه کشتی این شهرستان داد.

سعید اکرم خانی افزود: در حدود یک صد میلیون تومان برای مواردی از جمله سیستم گازرسانی، روشنایی، نصب دستگاه هواساز و خرید تجهیزات ورزشی توسط این هیأت هزینه شده است.

به گزارش سیب موز

وی ادامه داد: هیئت کشتی شهرستان قدمتی 30 ساله دارد و طی چند سال اخیر موفق به تحویل یک سالن برای خانه کشتی شده است.

اکرم خانی بیان داشت: محل خانه کشتی پیش از این کاربری به عنوان انبار سیمان مورد استفاده قرار داشته که با جذب کمک های مالی دولتی و غیردولتی بازسازی و طی دوسال گذشته با همت شورای اسلامی شهر و مساعدت شهرداری شاهین شهر و پیگیری های این هیأت مبلغی از محل کمک های شهرداری جذب شده است.

وی به فعالیت هایی که از سوی این هیأت انجام شده است اشاره کرد و گفت: ساماندهی ساعت های تمرین رده های پایه با بکارگیری مربیان جوان و کارآمد برای تربیت و تمرین نونهالان و نوجوانان، جذب اسپانسر و منابع مالی در جهت پیشبرد اهداف هیأت از جمله اقدامات انجام شده به شمار می آید.

اکرم خانی ادامه داد: برگزاری مسابقات دوستانه کشتی گیران در رده های سنی مختلف هر 15 روز برنامه ریزی شده است و نما سازی و محوطه سازی مجموعه خانه کشتی از اولویت های بعدی می باشد که در حال پیگیری انجام آن هستیم.

گفتنی است در حال حاضر هیأت کشتی شهرستان بیش از یکصد نفر در رده سنی پایه (نونهالان و نوجوانان)و بیش از پنجاه نفر در رده سنی جوانان و بزرگسالان در حال فعالیت هستند و علاقمندان می توانند برای ثبت نام در این رشته ورزشی به خانه کشتی پوریای ولی واقع در خیابان مخابرات فرعی 9 شرقی جنب اداره ورزش و جوانان مراجعه کنند.

بازسازی خانه کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه+عکسح

سیب موز: بازسازی خانه کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه+عکسح

بازسازی خانه کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه+عکسح 2 بازسازی خانه کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه+عکسح 3 بازسازی خانه کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه+عکسح 4 بازسازی خانه کشتی شهرستان شاهین شهر و میمه+عکسح 5