چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟!

سیب موز: تابستان است و فصل کمپینگ و باربیکیو. اگر بخواهید کمی تنوع به وعده های غذاتون بدید و به مقدار کافی سیب زمینی ذغالی و چای ذغالی خوردید، امروز یک مدل غذای جدید یاد میگیرید که سفره های کمپینگی تان را زیباتر و خوشمزه تر میکند. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 3 وب سایت بهتر از دیروز: تابستان است و فصل کمپینگ و باربیکیو. اگر بخواهید کمی تنوع به وعده های غذاتون بدید و به مقدار کافی سیب زمینی ذغالی و چای ذغالی خوردید، امروز یک مدل غذای جدید یاد میگیرید که سفره های کمپینگی تان را زیباتر و خوشمزه تر میکند. البته به شما قول نمی دهیم که برای خودتان چیزی باقی بماند، چون همیشه سر پیتزای شکلاتی دعواست!

برای پخت اون هم می تونید خمیر آماده پیتزا یا شیرینی پزی رو بخرید و یا خودتون آماده کنید . فقط حواستون باشه که تا زمانی که داغه نوش جان کنید ، یعنی تا زمانی که شکلاتها ذوب شدن و مارشملوها بافت نرمی پیدا کردند .

به گزارش سیب موز: مواد لازم:

خمیر پیتزا و یا خمیر شیرینی یک فنجان مارشملونصف فنجان شکلات چیپسی با طعم شیر نصف فنجان شکلات  چیپسی تلخ  چند بیسکوییت دایجستیو یا همون ساقه طلایی خودمون برای ترد کردن پیتزامون یک چهارم فنجان کره آب شده

چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟!

سیب موز: چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟!

طرز تهیه:

1 - فر رو روی درجه 350 درجه فارنهایت یا همون 175 درجه سانتیگراد قرار بدید تا گرم بشه .

2- کف سینی فر و یا ماهیتابه رو خوب چرب کنید تا پیتزا به کف ظرف نچسبه .

چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟! 2

3 - خمیر پیتزا یا شیرینی رو روی سطح سینی فر یا ماهیتابه پهن کنید و کف خمیر رو با کره آب شده چرب کنید تا جایی که سطحش پوشیده از کره بشه .

4 - حالا شکلات های چیپسی تلخ و شیری رو روی سطح پیتزا بریزید .

چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟! 3

5 - مارشملو نقش پنیر پیتزا رو ایفا میکنه ، تمام سطح پیتزا را با آن بپوشونید .

6 - حالا به مدت 20 دقیقه در فر بگذارید تا شکلات ها آب شده و پیتزای شما آماده بشه . زمانی که مارشملوها رنگشون به قهوای تغییر کرد نشان این است که پیتزا آماده شده .

چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟! 4

البته که اگر میخواهید در دامن طبیعت این غذا رو درست کنید می توانید آن را در فویل پیچیده و نزدیک آتش قرار بدین .

زمان سرو بیسکوییت ها رو خرد کرده و روش بپاشید تا پیتزای تردتری داشته باشید و تا جایی که می تونید داغ داغ داغ پیش مهمونا ببرین .

چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟! 5 چه دسری بهتر از پیتزای شکلاتی؟! 6