عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس)

عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس)

سیب موز: عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس)

به گزارش سیب موز: متاسفانه بیماری های نادری زندگی روزمره گروه اندکی از جمعیت زمین را تحت تاثیر قرار می دهند. البته برخی روش های درمانی برای آنها ابداع شده اما در اغلب موارد، این بیماری ها هیچگونه درمانی ندارند و فرد مبتلا ناچار است که تا لحظه مرگ با آنها دست و پنجه نرم کند.

همین حالا، روی این کره خاکی آدم هایی زندگی می کنند که به برخی از نادرترین و عجیب ترین بیماری ها ابتلا پیدا کرده اند و عاجز و درمانده به دنبال درمانی برای آنها می گردند.

کودکی 4 ساله در کالبد یک پیرمرد

این کودک 4 ساله به علت ابتلا به اختلال پیری زودرس شبیه یک پیرمرد شده است و 8 برابر بیشتر از یک فرد عادی افزایش سن داشته است. اگرچه او پیر به نظر می آید اما رفتار و گفتارش کاملا بچگانه است. متاسفانه تحقیقات حاکی از آن است که این کودک ممکن است قبل از اینکه به سن نوجوانی برسد بر اثر حمله قلبی جان خود را از دست بدهد.

عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس) 2

دختری 19 ساله در کالبد کودکی 2ساله

این دختر 19 ساله هندی به علت عدم رشد جسمی کافی از نظر ظاهری شبیه به یک دختر 2 ساله است. بعد از سن دو سالگی از نظر فیزیکی دیگر این دختر رشد نکرد و به همین دلیل به سختی می تواند کارهای خود را انجام دهد. اما او علاقه شدیدی به نقاشی دارد و امیدوار است بتواند روزی نقاشی مشهور شود.

عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس) 3

نوجوان بدون هورمون که جسمش در 10 سالگی مانده است

این دختر جوان به اختلالی نادر دچار است و بدون هورمون به دنیا آمده است. به همین دلیل با اینکه او 17 ساله است شبیه یک دختر 10 ساله است و هنوز بلوغ نشده است. بر خلاف هم سن و سال هایش او همچنان به عروسک بازی مشغول است.

عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس) 4

مردی 14 ساله که در اصل 42 سالش است

این مرد 42 ساله که در 14 سالگی مانده است درمان های هورمونی را رد می کند و ترجیح می دهد به همین شکل بماند. این مرد نیز از اختلال تولد بدون هورمون رنج می برد اما از شرایط فعلیش راضی است و آن را نوعی مزیت می داند. او در بسیاری از فیلم ها نقش نوجوان را بازی می کند و حتی کتابی با عنوان «از ناامیدی تا هالیوود» را منتشر کرده است. او دوست ندارد تا درمان شود زیرا امکان می دهد از شغلش که بازیگری است برکنار شود.

عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس) 5

زنی که فکر می کند گربه است

این دختر نوروژی فکر می کند انسان نیست و گونه ای از حیوانات است. او مدعی است که گربه ای مونث است که کالبدش شبیه دختر است. از سن 16 سالگی او به این نتیجه رسید و لباس گربه پوشید و 4دست و پا راه رفت.او حتی از سگ ها می ترسد و از آن ها فرار می کند اما تا به حال نتوانسته است موش بخورد.

عجیب و غریب ترین انسان ها با شرایط جسمی نادر (عکس) 6