روح این دختر در همه تصاویر قدیمی دیده می شود (عکس)

روح این دختر در همه تصاویر قدیمی دیده می شود (عکس)

سیب موز: روح این دختر در همه تصاویر قدیمی دیده می شود (عکس)

به گزارش سیب موز: این دختر که مانند اشباح می باشد در همه این عکس های قدیمی به طرز عجیبی وجود دارد و باعث تعجب همگان شده است.

با واضح کردن تصاویر قدیمی ، تصویر عجیب یک زن در تمامی این عکسهای قدیمی توجه کارمندان موزه را جلب نموده است . ماجرا ازین قرار است که به گزارش ایران ناز کارمندان یک موزه در کراسنویارسک در سیبری پس از مشاهده عکس های قدیمی به طور تصادفی متوجه دختری شدند که در بیش از 20 تصویر لباس سرتاسر سفید بر تن و در همه تصاویر ژست کاملا مشابهی به هم دارد.

محققان موزه محلی «لر» در کراسنویارسک پس از بررسی دست کم 20 عکس و 4 نگاتیو قدیمی که بین سال های 1899 تا 1908 میلادی گرفته شده، متوجه پدیده مرموزی شدند.

روح این دختر در همه تصاویر قدیمی دیده می شود (عکس) 2

افتتاح پل رود ینی سئی – سال 1899 میلادی

«ایلیا کولینسکی»، محقق برجسته این موزه می گوید: تجهیزات مدرن به ما امکان مشاهده او را داد. زمانی که به عکس های قدیمی نگاه می کنی، او را نمی بینی. اما وقتی که این تصاویر را با کیفیت بالا اسکن و سپس زوم کردیم، متوجه حضورش شدیم. تاکنون این عکس ها در کتاب های زیادی به چاپ رسیده اما هیچ کس متوجه او نشده بود.

روح این دختر در همه تصاویر قدیمی دیده می شود (عکس) 3

وی در ادامه گفت: او همیشه یک ژست دارد، لباس ها و کفش هایش یکی است. هیچ گاه نمی خندند و گویی غمگین است.پس از انتشار این عکس ها، کارمندان این موزه امیدوارند که فردی او را معرفی کند.

روح این دختر در همه تصاویر قدیمی دیده می شود (عکس) 4

این محقق برجسته در ادامه گفت: ممکن است او دختر یا از اقوام عکاس باشد. علاوه بر این، در پشت این عکس ها آثار پارگی دیده می شود به گونه ای که انگار از آلبوم عکس کنده شده باشد. اگر همه این ها حدس و گمان باشد، نتیجه می گیریم که او یک شبح است!

روح این دختر در همه تصاویر قدیمی دیده می شود (عکس) 5