لیمو؛ طعم این چیز کیک را فوق العاده کرده است

سیب موز: امروز تصمیم گرفته ایم طرز تهیه چیز کیکی ساده و خوشمزه را به شما آموزش دهیم. برای آنهایی که عاشق لیمو هستند، چیز کیک لیمویی را درست کرده ایم. وب سایت شور و شیرین: امروز تصمیم گرفته ایم طرز تهیه چیز کیکی ساده و خوشمزه را به شما آموزش دهیم. برای آنهایی که عاشق لیمو هستند، چیز کیک لیمویی را درست کرده ایم.

مواد لازم:

بیسکویت آسیاب کرده 220 گرمکره آبکرده 50 گرمآب جوش  180 میلی لیتر (سه چهارم پیمانه)پودر ژله لیموئی 1 بسته (100 گرم)آب سرد 1 پیمانهپنیر خامه ای 250 گرمشیر عسلی 1 قوطی (حدود 400 گرم)آبلیموی تازه 180 میلی لیتر (سه چهارم پیمانه)خامه فرم گرفته 500 گرم

لیمو؛ طعم این چیز کیک را فوق العاده کرده است

سیب موز: لیمو؛ طعم این چیز کیک را فوق العاده کرده است

طرز تهیه:

به گزارش سیب موز: 1-قالب مربع را به اندازه 23 سانتیمتر، با سلیفون بپوشانید. به گونه ایکه سلیفون از دیواره قالب، بلندتر باشد. آن گاه 200 گرم از پودر بیسکویت و کره را با هم مخلوط کنید و در قالب بریزید و خوب بفشارید.

2-سپس آن را در یخچال بگذارید. حالا آب جوش را همراه با پودر ژله در کاسه مناسبی بریزید و به روش بن ماری حل کنید تا ژله شفاف شود. اکنون محلول ژله را از روی حرارت بردارید و آب سرد را به آن بیفزائید و پنیر خامه ای را کم کم افزوده و با سرعت کند همزن برقی مخلوط کنید تا صاف و یکدست شود.

3-اینک شیر عسلی و آبلیمو افزوده و مخلوط نمائید. آن گاه یک پیمانه از خامه فرم گرفته را نیز به این مایه بیفزائید و آن را روی بیسکویت بریزید و به مدت 6 ساعت در یخچال نگه دارید. حالا دسر را باقیمانده خامه و بیسکویت بیارائید.