روش های تمیز کردن کفش، روش پاک کردن گل

سیب موز: تمیز کردن کفش:معمولا در پاییز و زمستان که بارندگی زیاد است و یا در رفت و آمد به جایی که گلی باشد حتما بارها کفش شما گلی شده و بعد از خشک شدن آن سختی زیادی را برای تمیز کردن کفش و رهایی از گل های خشک شده روی کفش خود داشته اید.مطمئنا روشی که برای تمیز کردن کفش گلی خود به کار برده اید این بوده است که یک پارچه را برداشته و سعی به کشیدن روی کفش و تمیز کردن آن نموده اید.

روش های تمیز کردن کفش، روش پاک کردن گل

سیب موز: روش های تمیز کردن کفش، روش پاک کردن گل به گزارش سیب موز: اما بهتر است بدانید که اینکار نه تنها کثیفی روی کفش را بدتر می کند بلکه اگر دقت کرده باشید همه جا پر از خرده های خاک و گل می شود.اگر هم هنگامی که گل خیس باشد شروع به تمیز کردن کفش بکنید بازهم به موفقیتی دست پیدا نمیکنید.اکنون با دلگرم همراه شوید تا روش های تمیز کردن کفش و تمیز کردن گل از کفش، شما را راهنمایی کنیم:    1: یا زیر دست خود چیزی پهن کنید و یا به حیاط خانه بروید که خانه کثیف نشود.سپس کف کفش ها را چند بار به یکدیگر بکوبید.اینکار باعث می شود تمیز کردن گل ها از کف کفش راحت تر شود. 2: یک برس زیر و پر را کف کفش ها بکشید تا زمانی که خورده های خاک و گل به زمید نیافتد.اگر کفش کفش شما شیار دارد می توانید از یک مسواک قدیمی برای این کار استفاده کنید.

روش های تمیز کردن کفش، روش پاک کردن گل 2

3:  برس و یا مسواک را مرطوب کنید.چند قطره مایع ظرفشویی روی آن بریزید. 4: کف کفش را فرچه یا مسواک بکشید تا تمام اثرات گل از کف کفش شما از بین برود.سپس با یک پارچه ی مرطوب تمام کفش را آبکشی و تمیز کنید و بعد از آن با یک پارچه ی خشک سطح و زیر کفش را خشک کنید تا از حالت مرطوب خارج شود و دوباره کثیف نشود.سپس کفش ها را به صورت برعکس در یکجای تمیز بگذارید تا کاملا خشک شود.      تهیه و ترجمه:مجله اینترنتی دلگرم

+ 0 - 0