طنز؛ گزارشی از فیلتر قرمز ها

سعید هوشیار در روزنامه قانون نوشت:

یکی از اتفاقات خوب در دولت تدبیر و امید انتصاب علی جنتی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد  بود. ایشان در حوزه فرهنگ و ارشاد در مقام یک منتقد واقعی عمل کرده و مدام کارهای خود را به باد انتقاد گرفت، از نمونه های بارز این قضیه موضوع لغو کنسرت ها بود که ایشان در اقدامی جالب این موضوع را محکوم کرد! جنتی در آخرین اظهار نظر خود گفت که: «فیلترینگ اینستاگرام تا 90 درصد موفقیت آمیز بوده است!» در هوش خراش امروز به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت که چه صفحاتی در اینستاگرام باید فیلتر شوند. در واقع فیلتر قرمزهای اینستا کدامند!

گروه اول

پیج هایی هستند که از ذات باید فیلتر شوند. این پیج ها که عموما آناتومی را آموزش می دهند به صورت فاجعه باری سعی در گسترش این موضوع دارند که ما بهترینیم! ما که این پیج ها را از نزدیک ندیدیم ولی این طور که دوستان کمیته مصادیق مجرمانه می گفتند، ساخته دست استکبار و آمریکای خونخوار است و سعی شان این است که لایف استایل غربی را به جوانان ما آموزش دهند، پس باید فیلتر شود.

گروه دوم

پیج هایی هستند که توسط اصلاح طلبان و عوامل برانداز اداره می شوند. این پیج ها که به کمک خریدن لایک و اکانت های تقلبی به فالوئرهای بالایی نیز رسیده اند تلاش شان این است که جوانان ایرانی را از راه به در کنند. به شکل واضحی ساخته دست استکبار و آمریکای خونخوارند و خب مهم تر از همه اصلاح طلبند پس باید فیلتر شوند.

گروه سوم

پیج هایی هستند که توسط عوامل انحرافی اداره می شوند که تمام فکر و ذکرشان تغییر الگوی فکری مردم است، این پیج ها توسط آمریکای خونخوار و استکبار جهانی اداره می شوند، پس باید فیلتر شوند.

گروه چهارم

برخی از پیج ها  به شکل غیر قانونی در حال فروش محصولات خود هستند، این پیج ها در تلاشند تا محصولات غربی خود را به جوانان ایرانی فروخته و شیوه زندگی آنان را تغییر دهند، این پیج ها توسط استکبار جهانی و آمریکای خونخوار حمایت می شوند، پس باید فیلتر شوند.

گروه پنجم

برخی دوستان شما همیشه در حال خوش گذراندن و مهمانی گرفتنند، اگر به پیج و پست هایشان دقت کنید می فهمید که با تمام تلاش شان می خواهند الگوی زندگی غربی را به شما دیکته کنند، این افراد چون داغند نمی فهمند که توسط استکبار جهانی و آمریکای خونخوار در حال حمایت شدنند، پس باید با کله فیلتر شوند.

گروه ششم

همین الان صفحه اینستاگرام تان را باز کنید! همان طور که می بینید توسط استکبار جهانی و آمریکای خونخوار در حال حمایت شدن هستید، پس باید فیلتر شوید.

گروه هفتم

توسط آمریکای جنایتکار(منظور همان خونخوار است) و استکبار در حال حمایت شدن هستند، پس باید فیلتر شوند. در واقع این بند مختص پیج هایی است که از قلم افتاده بودند! کلا باید فیلتر شوند!

خبرنگار واحد مرکز خبر

فرامرز فیلتر سفید

هوش خراش