آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل

آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل

سیب موز: آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل

سیب موز: یکی از حساس ترین وسایل که باید در نظافت و تمیز کردن آن ها دقت شود ریموت کنترل های مختلف است که سماتک در اینجا نحوه اصولی تمیز کردن ریموت کنترل را به صورت تصویری به شما آموزش می دهد.

به گزارش سیب موز: ریموت های دستگاه های الکترونیکی، خیلی سریع با چربی های پوست، گرد و خاک، خرده‎های نان و در کل هر گونه چرک، کثیف می شوند. تمیز کردن مکرر این ریموت ها، هم باعث می شود آنها بهینه تر کار کنند و هم اینکه از جمع شدن جرم و میکروب که می تواند به راحتی بین اعضای خانواده منتقل شود، جلوگیری می کند.

آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل 2

مرحله ی اول :

ابتدا روی ریموت را با پارچه ای مرطوب که در الکل فرو رفته باشد، به آرامی پاک کنید. مطمئن شوید که آب پارچه، قبل از استفاده کاملا گرفته شده باشد.

آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل 3

مرحله ی دوم :

از پارچه برای از بین بردن لکه های سرسخت استفاد کنید. نوک یکی از انگشت هایتان را زیر پارچه قرار داده و تا وقتی که لکه از بین برود روی آن بکشید.

آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل 4

مرحله ی سوم :

هنگام تمیز کردن دکمه ها مراقب باشید. آرام پاک کنید تا دکمه ها از جایشان بیرون نیایند. برای تمیز کردن بین دکمه ها، بهترین روش استفاده از گوش پاک کن است که آن را هم باید در الکل فرو کنید.

آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل 5

مرحله ی چهارم :

در آخر با یک پارچه ی خشک و بدون پرز روی ریموت را تمیز کنید تا اگر هنوز ذره ای مانده از بین برود و ریموت هم خشک شود.

آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل 6

مرحله ی پنجم :

ریموت را هنگامی که استفاده نمی کنید در جایی پوشیده قرار دهید. یک جعبه ی کوچک با دری محکم بهترین گزینه برای قرار دادن ریموت در مواقعی است که از آن استفاده نمی کنید. این کار باعث می شود آنها سر راه نباشند، به راحتی قابل پیدا کردن و از هر گونه خاک و گرد و غبار هم به دور باشند.

آموزش تصویری تمیز کردن ریموت کنترل 7