کارت تولد - آموزش ساخت کارت پستال و کارت تولد شیک

سیب موز :

کارت تولد - آموزش ساخت کارت پستال و کارت تولد شیک

آموزش ساخت کارت تولد شیک

بنا به گزارش سیب موز : برای ساخت کارت دعوت تولد ساده و شیک به مقوای سفید ، کاغذ رنگی ، ماژیک مشکی ، خودنویس مشکی و چسب مایع نیاز دارید.

مقوای سفید را به شکل مستطیل با طول 20 سانتیمتر و عرض 15 سانتیمتر برش بزنید ( میتوانید بنابر سلیقه طول و عرض مستطیل را کوچک تر در نظر بگیرید ) سپس مستطیل را از وسط تا بزنید.

کارت تولد - آموزش ساخت کارت پستال و کارت تولد شیک 2

با ماژیک مشکی روی مقوا طرح هایی بکشید سپس با استفاده از خودنویس کوچک ار خط هایی به همان شکل اما باریک تر رسم کنید ( میتوانید هر طرحی دوست دارید روی مقوا بکشید ، همچنین میتوانید از انواع ماژیک های خمیری ، اکلیلی و … برای رسم اشکال استفاده نمایید ).

کارت تولد - آموزش ساخت کارت پستال و کارت تولد شیک 3

بخش جلویی مقوا را خالی بگذارید ، تکه ای کاغذ رنگی برای بخش میانی کارت به شکل بیضی برش بزنید و نصف این بیضی را با کمک چسب مایع روی بخش میانی و جلویی کارت بچسبانید ( میتوانید اشکالی مختلفی مانند مثلث ، نیم دایره ، ستاره و … بنابر سلیقه تان از کاغذ رنگی برش بزنید و بچسبانید ).

کارت تولد - آموزش ساخت کارت پستال و کارت تولد شیک 4

برای روی کاغذ رنگی بیضی ای به همان شکل اما کوچک تر از مقوای سفید برش بزنید ، روی مقوای متنی که دوست دارید با خودنویس بنویسید و روی کاغذ رنگی بچسبانید ( میتوانید داخل کارت متن دعوت تولدتان را بنویسید و به مهمان ها دهید یا اینکه داخل کارت عکس یا یادداشتی زیبا قرار دهید و به دوست تان هدیه نمایید ).