آرمین زارعی یا آرمین 2afm خواننده رپ به دادگاه احضار شد +عکس

آرمین زارعی یا آرمین 2afm خواننده رپ به دادگاه احضار شد +عکس

سیب موز: آرمین زارعی یا آرمین 2afm خواننده رپ به دادگاه احضار شد +عکس

سیب موز: آرمین 2afm یا آرمین زارعی نیز مانند امیر تتلو به دادگاه احضار شد. البته امیر تتلو به دلایلی به زندان افتاد. بعد از امیر تتلو آرمین دومین خواننده زیرزمینی است که به دادگاه احضار می شود.

آرمین 2afm در دادگاه

آرمین تو اف ام با انتشار خبری در اینستاگرام در مورد احضاریه دادگاه ویژه فرهنگ و رسانه خبر داد.

به گزارش سیب موز: بعد از امیر تتلو این دومین خواننده زیرزمینی است که به دادگاه فرهنگ و رسانه احضار می شود. امیر تتلو ماه گذشته به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد که با عدم حضورش توسط نیروی انتظامی بازداشت و هم اکنون در زندان به سر می برد. اما واکنش آرمین زارعی به احضارش به دادگاه بسیار متفاوت از دیگر خواننده زیر زمینی یعنی امیر تتلوست.

آرمین زارعی یا آرمین 2afm خواننده رپ به دادگاه احضار شد +عکس 2

آرمین زارعی نوشت:

هر کسی از ظن خود شد یار من !

با عرض سلام و احترام حضور همه عزیزان، به دلیل علاقه مندیم به هنر در طول این سالها در این عرصه فعالیت میکنم و شما بنده حقیر رو همیشه مورد لطف و محبتتون قراردادید که ممنون و دست بوستون هستم ، اما منم مثل همه عزیزانی که به دلیل کوتاهی یا عدم توجه یا کم تجربه گی دچار اشکال یا اشتباهاتی شدم که نه به خواست خودم بلکه با دست افرادی که به ظاهر دوست نما که در طول این سالها در مسیر زندگیم قرار گرفتند و با بی دقتی و از روی دوست داشتن در بعضی از مسائل حاشیه ای برام درست کردند ، باتوجه به ابلاغیه از سوی مراجع محترم قضایی ساعاتی پیش به شعبه دوم بازپرسی ویژه فرهنگ و رسانه حضور پیدا کردم که سرور ارجمند جناب آقای قاسم زاده بازپرس محترم محبت فرموند و اجازه دادن که از خودم دفاع کنم ، می خوام از همین طریق از دستگاه محترم قضایی و امنیتی کشورم و همچنین همه عزیزان و سرورانی که نگاه پدرانه نسبت به این حقیر داشتند و برخوردی محترمانه داشتند کمال تشکر و قدردانی کنم و امیدوارم لایق این بزرگواریشون باشم ، ارادتمند ( آرمین زارعی )

آرمین زارعی یا آرمین 2afm خواننده رپ به دادگاه احضار شد +عکس 3

احضار شدن خواننده رپ زیر زمینی آرمین 2afm به دادگاه