درخواست سیگار کشیدن قاتل قبل از اعدام جنجالی شد + عکس

سیب موز: اما درخواستی که یک قاتل در کویت قبل از اجرای حکم اعدامش کرد ، کمی تعجب برانگیز بود . او درخواست کرد تا قبل از مرگش ، یک نخ سیگار بکشد

قاتل سیگاری : قبل از مرگم سیگار می خواهم

به گزارش سیب موز: قبل از آنکه مجرمان محکوم به اعدام را به سزای اعمالشان برسانند ، از آنها پرسیده می شود که آیا درخواستی دارند ؟ در چنین مواقعی دیده شده که معمولا افراد یا حرف های ناتمام خود را به خانواده یشان می زنند و یا درخواست حلالیت از خانواده ی مقتول می کنند و ...

اما درخواستی که یک قاتل در کویت قبل از اجرای حکم اعدامش کرد ، کمی تعجب برانگیز بود . او درخواست کرد تا قبل از مرگش ، یک نخ سیگار بکشد.

او به همراه دار و دسته اش که 3 نفر می شدند ، هر سه تای آنها به قتل فردی اعتراف کردند و به همین منظور بعد از 6 سال دوباره در کویت برای اولین بار حکم اعدام را در کشورش اجرا کرد .

یکی از این قاتلین از اتباع عربستان بوده و دیگری از پاکستان و اما نفر سومی که درخواست کشیدن یک نخ سیگار قبل از مرگش کرده ، تابعیت نداشته و ساکن کویت بوده .

آنها چند روز پیش در پارکینگی در کویت از سوی دولت اعدام شدند و به سزای اعمالشان رسیدند . این خبر را حتی روزنامه ی « دیلی میل » در انگلیس منتشر کرد و تیتر آن را « آخرین سیگار .... سپس چوبه دار » اعلام کرد .

وی ، همانطور که در تصاویر پیدا است ، سیگار را با حرص و ولع خواسی می کشید و سپس چوبه ی دار از وی برای مرگش استقبال کرد .

درخواست سیگار کشیدن قاتل قبل از اعدام جنجالی شد + عکس

سیب موز: درخواست سیگار کشیدن قاتل قبل از اعدام جنجالی شد + عکس درخواست سیگار کشیدن قاتل قبل از اعدام جنجالی شد + عکس

درخواست سیگار کشیدن قاتل قبل از اعدام جنجالی شد + عکس 2

درخواست سیگار کشیدن قاتل قبل از اعدام جنجالی شد + عکس