آتلانتیس زیباترین هتل دبی با اتاقهای زیر آب + عکس

سیب موز: این هتل با 1539 اتاق و سوئیت در 23 طبقه به طول 93 متر طراحی شده و توانسته اکثر گردشگران و افراد پولدار را به سوی خود جلب کند

پنجره ای رو به اقیانوس

به گزارش سیب موز: همانطور که می دانید نخل جمیرا در دبی بسیار مشهور است . نخل جمیرا یکی از جزایری محسوب می شود که بهترین و شیک ترین هتل ها و برج ها در آن ساخته شده که یکی از این هتل های برند و گران قیمت و متفاوت ، هتل آتلانتیس است که در سال 2008 افتتاح شد .

این هتل بخاطر ویوی بیرونی پنجره های اتاق ها و سوئیت های زیر زمینی اش مشهور شده . در واقع وقتی در اتاق ها و سوئیت های طبقات زیرین این هتل قرار می گیرید و از آنجا پرده ی پنجره را کنار بزنید ، تصویر ماهی ها و کوسه ها را در اقیانوس مشاهده می کنید که تنها فاصله ی شما با آنها یک شیشه ی چند جداره است .

وقتی با چنین صحنه ای رو به رو شوید ، فکر می کنید درون یک زیر دریایی قرار گرفته اید که دارد اعماق اقیانوس ها را به شما نشان می دهد . در حالی که به راحتی می توانید رو به پنجره ای که تا پایین اتاقتان را فرا گرفته ، بنشینید و یک فنجان چای داغ را بنوشید و در عین حال بازی کوسه ها با ماهی ها را تماشا کنید و هر از چند گاهی وقتی کوسه ها به سمت شیشه ی اتاقتان ذربه می زنند کمی بترسید .

این هتل با 1539 اتاق و سوئیت در 23 طبقه به طول 93 متر طراحی شده و توانسته اکثر گردشگران و افراد پولدار را به سوی خود جلب کند . هتل آتلانتیس برای هر شب اقامت در این هتل چیزی حدود 5 هزار دلار از هر نفر می گیرد و این رقم برای پولدارها علل خصوص عرب های خلیج رقم ناچیزی است .

در ساخت هتل آتلانتیس از هتل آتلانتیس جزیره ی بهشتی در باهاما تقلید شده و مانند این هتل ، درون هتل آتلانتیس دبی پارک آبی خیلی پیشرفته ای با نام آکواونچر طراحی شده است .

آتلانتیس زیباترین هتل دبی با اتاقهای زیر آب + عکس

سیب موز: آتلانتیس زیباترین هتل دبی با اتاقهای زیر آب + عکس