تولید عطر سفارشی در فرانسه از جنس بوی بدن عزیزان شما

سیب موز: هر ساله با پیشرفت علم ، انسان ها قادر به ساختن اشیایی خواهند بود که زندگی را برایشان آسوده تر می کند و باعث می شود تا افراد عمر بیشتری را داشته

یکی از خوشبو ترین ابتکارات جهان

به گزارش سیب موز: هر ساله با پیشرفت علم ، انسان ها قادر به ساختن اشیایی خواهند بود که زندگی را برایشان آسوده تر می کند و باعث می شود تا افراد عمر بیشتری را داشته باشند . اما امروزه کشف شده که تاثیر امید به زندگی در عمر بیشتر داشتن خیلی بیشتر از رفاه مادی خواهد بود .

به عنوان مثال وقتی فرد پولداری هرگز امیدی به ادامه ی زندگی نداشته باشد ، قطعا پولهایش برایش سودی نخواهند داشت . به همین منظور محققان امروزه سعی بر افزایش امید زندگی افراد دارند تا رفاه روحی برایشان فراهم کنند و همین باعث افزایش طول عمر انسان ها خواهد شد .

گاهی اوقات افراد با از دست دادن عزیزانشان به طور کامل امید به زندگی کردن خود را از دست می دهند . به همین منظور شرکتی در فرانسه تاسیس شده که عطری با رایحه ی عزیزانتان را برای شما فراهم می کند .

قصه از آنجا شروع شد که خانمی با مرگ همسرش اصلا کنار نیامده و بالش او را که بوی شوهرش را می داد ، در یک مکان سر بسته قایم کرده و هر چند وقت یک بار وقتی دلش برای شوهرش تنگ می شد ، به آن سر زده و بویش می کرد .

کاتیا آپالاتگوی ، دختر این مادر غمگین ، از این اتفاقی که برای مادرش رخ داده بود بسیار غمگین بود و به همین خاطر همیشه دنبال راه حلی برای این دلتنگی مادرش نسبت به همسرش بود . او پس از کلی تلاش می فهمد که گروهی در دانشگاه « هارو » قادرند تا درخواست او را مبنی بر تولید عطری با بوی پدرش ، برآورده کنند . که خوشبختانه پس از تلاش های مکرر این گروه محقق به کمک الهام گرفتن از بوی لباس ها و بالشت آقای فوت شده ، توانستند عطری که بوی بدن آن مرد را می داد ، تولید کنند .

اکنون این گروه محقق ، موسسه ای را راه اندازی کرده اند که سفارشات مردمی را قبول می کند و قیمت هر عطر را 600 دلار پیش بینی کرده اند .

تولید عطر سفارشی در فرانسه از جنس بوی بدن عزیزان شما

سیب موز: تولید عطر سفارشی در فرانسه از جنس بوی بدن عزیزان شما