کیک سبزیجات؛ بهترین دسر برای افراد چاق+عکس

کیک سبزیجات؛ بهترین دسر برای افراد چاق+عکس

سیب موز: کیک سبزیجات؛ بهترین دسر برای افراد چاق+عکس

سیب موز: راهکاری تازه برای کسانی که می خواهند رژیم داشته باشند و از طرفی به کیک و شیرینی هم علاقه دارند، پیدا شده است.

به گزارش سیب موز: به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر – شراره داودی: کسانی که رژیم می گیرند، بیشترین غذایی که می خورند به محدوده سالادها می رسد، اما آن ها هم دل شان کیک و شیرینی می خواهد، از آن شیرینی های خوشرنگ با مدل های عجیب و هیجان انگیز! حالا اگر به جای خامه و شیرینی از مواد سالاد در کیک استفاده کنیم، شاید این امکان را به همین افراد بدهیم که تصور کیک خوردن را داشته باشند.

کیک سبزیجات؛ بهترین دسر برای افراد چاق+عکس 2

میتسوکی موریاسو که کافه ای در ژاپن دارد، ثابت کرده که ظاهر سالاد می تواند از طعم شان هم بهتر باشد و این فضا را به وجود آورده است. او یک سال قبل با استفاده از موادی که در سالادها کاربرد دارند، کیک هایی با ظاهرهای هیجان انگیز درست کرده بود. او در این مدت توانست علاقه مندانی را پیدا کند و حالا کافه ای را تاسیس کند که تنها کیک هاو شیرینی هایی به این شکل تولید می کند.

ظرف کیک ها شامل لایه های رنگارنگی از سبزیجات، سویا، توفو، پنیرهای سبزیجات و نان های ساندویچی است که با رنگ بندی های مختلف کنار هم قرار گرفته اند، در نتیجه یک کیک سالادی بدست می آید که به اندازه مشخصی هم فیبر دارد.

کیک سبزیجات؛ بهترین دسر برای افراد چاق+عکس 3

این کیک ها را در کافه «سبزیجات» که از 5 آوریل کار خودش را آغاز کرده، می توان پیدا کرد، به جز کیک های سالادی برای میان وعده، این کافه برنامه هایی برای شام هم دارد و می توان یک تکه نان بدون گلوتن را که شبیه که کیک چای است به همراه چای گیاهی سفارش داد.

کیک سبزیجات؛ بهترین دسر برای افراد چاق+عکس 4

این کافه برای فصل های مختلف منوهای متفاوتی دارد و توانسته مشتریان زیادی را هم به خودش جلب کند، حالا در این اوضاع چه کسی است که نخواهد کیکی را که هم زیباست و هم سالم نخورد؟