کاهش وزن و لاغری سریع به سبک این زن جوان ·

سیب موز: همه افراد چاق به دنبال راهی برای کاهش وزن سریع هستند! کاهش وزن و لاغری سریع به سبک این زن جوان را در ادامه می خوانید

کاهش وزن و لاغری سریع به سبک این زن جوان ·

سیب موز: کاهش وزن و لاغری سریع به سبک این زن جوان ·

به گزارش سیب موز: جعفری سبزی است که معمولا برای عطر دادن به غذا استفاده می شود. این سبزی مدر است و برای افرادی که مبتلا به عفونت ادراری یا مشکلات کلیوی هستند مفید تلقی می شود.

جعفری جلوی احتساب آب را می گیرد و ضد ورم است. در کشور بالکان چای معروفی سرو می شود به نام چای جعفری! این چای متابولیسم را افزایش داده و سبب لاغری می شود.

برای این نوشیدنی به 5 شاخه جعفری خرد شده و یک لیتر آب نیاز دارید. برای تهیه باید آب را بجوشانید و جعفری را به آن بیافزایید و زیر گاز را خاموش کنید و با بستن در ظرف اجازه دهید چای دم بکشد. بعد از 20 دقیقه می توانید چای را بنوشید. بیش از لیتر مصرف آن در روز توصیه نمی شود. این چای سم زدای قوی و تغذیه سالم زندگی سالم - غنی آنتی اکسیدانی است که اثر رادیکال های آزاد را از بین می برد و درمان مناسبی برای بیماری هایی از جمله سرطان و عفونت های باکتریایی است.

جنیفر جانسون یکی از افراد چاقی است که تنها با نوشیدن این چای در عرض یک هفته 5 کیلو وزن کم کرد و از 68 کیلو به 63 کیلو رسید.

اگر شما هم مبتلا به اضافه وزن هستید این چای را در برنامه روزانه خود بگنجانید!

کاهش وزن و لاغری سریع به سبک این زن جوان · 2