اینها را بخورید تا شکمی صاف داشته باشید

سیب موز: اگر شما در کم کردن چربی قسمت میانی بدنتان ناموفق بوده اید، خبرهای خوبی برایتان داریم!دیگر احتیاجی به رژیم های سخت برای لاغر شدن و کم کردن چربی اطراف شکم نیست.

اینها را بخورید تا شکمی صاف داشته باشید

سیب موز: اینها را بخورید تا شکمی صاف داشته باشید

مجله سیب موز: مواد غذایی زیر چربی های شکم را حذف میکنند.

1.مغز بادام:Mufa و ویتامین E در مغز بادام همراه هم کلسترول را از بین می برند. مغز بادام همچنین تغذیه سالم زندگی سالم - غنی پروتئین گیاهی و فیبر می باشد.

2

.آووکادو:آووکادو یک تغذیه سالم زندگی سالم - غنی از mufa برای سلامت قلب است که بیشتر از سایر میوه های دیگر این مواد عالی را دارد

3

.شکلات سیاه:شکلات یا، خصوصاً، پودر کاکائو و دانه های کاکائو شامل ترکیباتی است که از بیماریهای قلبی و سرطان و دیابت جلوگیری می کند.

4

.روغن بزرگ:روغن بزرگ تغذیه سالم زندگی سالم - غنی گیاهی امگا 3 است و دانشمندان بر این باورند که از بیماری های قلبی و سرطان و بیماری آلزایمر جلوگیری می کند.

5

. کره بادام زمینی طبیعی:استفاده از کره بادام زمینی که شامل ویتامین E، منیزیم و پتاسیم و ویتامین B6 می باشد، برای بدن بسیار مفید است.

6

.روغن زیتون:روغن زیتون، بهترین روغن برای استفاده در غذاها و سالادها می باشد که محتوی mufa می باشد که کلسترول بد(LDL) را کم کرده بدون تغییر در کلسترول خوب بدن(HDL).

7

.پسته:پسته شامل ترکیبات کاراتنوئیدی است که از افت بدن بر اثر افزایش سن جلوگیری می کند.