رقابت های جام جهانی شرطرنج در ایران برگزار میشود

جام جهانی فوتبال - ویکی پدیا، دانشنامهٔ آزاد

تا 15 مهر وقت دارید تا با اهدای عکس های خود از یادمان های ایران به ویکی پدیا کمک کنید و در بزرگترین مسابقه عکاسی دنیا شرکت کنید ... این مسابقات از سال 1930 بطور مرتب و هر 4 سال یکبار برگزار می شود و تنها در سال های ... تاکنون 20 جام جهانی برگزار شده است و تنها 8 کشور موفق به فتح این مسابقات شدند که ...... Backgammon; شطرنج.

خبرگزاری تسنیم - جام"ستارگان شطرنج جهان و ایران" در منطقه آزاد انزلی ...

25 ژوئن 2016 ... جام"ستارگان شطرنج جهان و ایران" معتبرترین مسابقات تاریخ شطرنج کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

مهرداد پهلوان زاده: میزبانی رقابت های جهانی از ایران گرفته نمی شود ... - قطره

23 ساعت قبل ... موضوع حجاب در رقابت های جهانی شطرنج که به میزبانی ایران برگزار می شود از طرف یک شطرنج باز ... تیم ملی فوتسال ایران و شاهکاری در دیدار رده بندی رقابت های جام جهانی .... بیست ونهمین دوره یونیورسیاد تابستانی برگزار می شود ...

آغاز رقابتهای جام شطرنج ستارگان جهان و ایران ازعصر امروز در منطقه آزاد ...

10 جولای 2016 ... رقابتهای جام شطرنج ستارگان جهان و ایران عصر امروز در منطقه آزاد انزلی آغاز می شود. ... منطقه آزاد انزلی پس از برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات بین المللی شطرنج جام ... ورزش این سازمان پس از ماه مبارک رمضان در منطقه آزاد انزلی برپا می شود.

برگزاری جام ستارگان شطرنج جهان و ایران - دنیای خبر

جام"ستارگان شطرنج جهان و ایران" معتبرترین مسابقات تاریخ شطرنج کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم از منطقه آزاد انزلی ...

سایت تخصصی شطرنج ایران / Iranian Professional Chess

جام بین المللی پایتخت ... آغاز رقابت های قهرمانی شطرنج رده های سنی 14 تا 18 سال جهان .... سوپر تورنمنت شطرنج یادبــــود تال است / دور سوم فردا برگزار می شود.

همصدایی رسانه های معاند با دو زن شطرنج باز برای خدشه دار کردن چهره ایران ...

1 ساعت قبل ... ... رسمی خبر میزبانی جمهوری اسلامی ایران در جام جهانی شطرنج 2017 می گذشت که ... رسانه های غربی به هر موضع کوچک و بزرگی که می تواند علیه ایران ... با پیگیری فدراسیون شطرنج میزبانی رقابت های قهرمانی بانوان جهان در سال 2017 به ایران رسید. ... و به میزبانی ایران برگزار شود، میزبانی ایران در این مسابقات که برای ...

29 . gholami - ariangholamiorimi - Blogfa

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج، رقابتهای شطرنج قهرمانی جوانان جهان از 17 تا 31 مرداد به ... قهرمانی مدارس آسیا (تهران) جام ستارگان ایران (انزلی) ... رقابت های قهرمانی شطرنج مدارس آسیا 2016 از امروز با برگزاری بخش سریع به میزبانی کشورمان در تهران آغاز شد. گفته می شود در این دوره از رقابت ها 480 شرکت کننده حضور خواهند داشت.

جستجوگر اخبار پارسیک

شش پیروزی، یک تساوی و چهار باخت برای نوجوانان شطرنج ایران | ایسنا - سه ساعت پیش ... گام بلند ایران برای برگزاری معتبرترین رویداد جهانی شطرنج | ایرنا - ده ساعت پیش ... رئیس فدراسیون شطرنج: علیه ایران جوسازی می کنند/ گرند پری را هم برگزار ... نخستین دوره مسابقات شطرنج جام رسانه برگزار شد | خبرگزاری تسنیم - یک روز ...

مسابقات جام ستارگان شطرنج جهان و ایران در منطقه آزاد انزلی آغاز به کار کرد

11 جولای 2016 ... رئیس فدراسیون شطرنج ایران: برگزاری مسابقات شطرنج جام ستارگان ... جام شطرنج ستارگان جهان و ایران عصر امروز در منطقه آزاد انزلی آغاز می شود.

مسابقات شطرنج - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News Agency

مسابقات شطرنج قهرمانی نوجوانان جهان با برگزاری دیدارهای دور پنجم پیگیری شدکه طی آن نمایندگان ایران در 6 دیدار پیروز ... رقابت های شطرنج جام شهید رجایی در قزوین بکار خود پایان داد ... ششمین دوره مسابقات شطرنج شهید رجایی در قزوین برگزار می شود.

درخشش قائم مقامی در رقابت های شطرنج برق آسای جهان | طرفداری

استاد بزرگ کشورمان عملکرد طلوبی در این دوره از رقابت های جام جهانی داشته است. ... حال برگزاری است و احسان قائم مقامی به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها حضور دارد. رقابت های بلیتس قهرمانی جهان در بیست و یک دور انجام می شود که یازده دور اول رقابت ها ...

گام بلند ایران برای برگزاری معتبرترین رویداد جهانی شطرنج | خبروان

1 روز پیش ... ایران 6 - پرتغال 5/ برنز طلایی رنگ جام جهانی برسینه ملی پوشان ... بر اساس اعلام رسمی فدراسیون بین المللی شطرنج، رقابت های قهرمانی شطرنج زنان جهان ماه فوریه سال 2017 میلادی - بهمن و اسفند سال جاری - در ایران برگزار می شود.

ورزش جوان / درخشش شطرنجبازان ایرانی در جام ستارگان شطرنج ایران و جهان

13 جولای 2016 ... دور نخست بخش اصلی رقابتهای شطرنج جام ستارگان ایران و جهان با نتایج جالب و خوبی برای نمایندگان ... دور دوم این رقابت ها امروز برگزار می شود.

4

هیئت شطرنج استان تهران میزبان رقابت های آزاد بین المللی جام شطرنج پایتخت در سه جدول ... طبق آخرین رنکینگ تیمی جهان، تیمهای ملی بزرگسالان و جوانان صعود کردند. ... بنچ رست قهرمانی کشور با نظارت فدراسیون تیراندازی کشورمان برگزار می شود.

اختتامیه مسابقات بین المللی جام ستارگان شطرنج برگزار شد

21 جولای 2016 ... اختتامیه مسابقات بین المللی جام شطرنج خزر به میزبانی سازمان منطقه آزاد ... از نقش ملی خود در عرصه های ورزشی فعالیت میکنند و مسابقات کشتی جهان به زودی ... “جام ستارگان جهان و ایران” با قدردانی از برگزار کنندگان این مسابقات اظهار ...

رقابت های شطرنج جام ستارگان ایران وجهان/ پیروزی قائم مقامی برابر ...

14 جولای 2016 ... دور سوم رقابتهای شطرنج جام ستارگان ایران و جهان با دو پیروزی، 5 تساوی و 3 شکست برای ... و جهان که از 20 تیرماه به میزبانی منطقه آزاد بندر انزلی آغاز شده با برگزاری دور سوم پیگیری شد. ... دور چهارم این مسابقات امروز برگزار می شود.

جام ستارگان شطرنج جهان و ایران - فدراسیون شطرنج جمهوری اسلامی ایران ...

5 جولای 2016 ... جام ستارگان شطرنج ایران و جهان به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود/حضور رییس فدراسیون جهانی و قهرمان سابق شطرنج جهان در مراسم افتتاحیه ... مسابقات تاریخ شطرنج کشور به نام رقابتهای جام ستارگان شطرنج جهان و ایران است.

خبرگزاری فارس - رقابت های شطرنج جام ستارگان ایران و جهان درخشش ...

13 جولای 2016 ... دور نخست بخش اصلی رقابتهای شطرنج جام ستارگان ایران و جهان با نتایج جالب و خوبی برای نمایندگان ... دور دوم این رقابت ها امروز برگزار می شود.

ایران میزبان شطرنج قهرمانی زنان جهان شد :: ورزش 3

12 سپتامبر 2016 ... همچنین رقابت های شطرنج قهرمانی زنان جهان هر دوسال یکبار برگزار می شود که در سال 2015روسیه میزبان بود .هزینه جوایز و برگزاری این رقابتها ...