لاغری یعنی اعتماد به نفس بیشتر و زندگی بهتر

سیب موز: خانم مریم محمودی 25 ساله و ساکن تهران، از جدیدترین رکوردداران سایت دکتر کرمانی است که در کمتر از یک سال، موفق به 55 کیلو کاهش وزن شده است. امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 3275 خانم مریم محمودی 25 ساله و ساکن تهران، از جدیدترین رکوردداران سایت دکتر کرمانی است که در کمتر از یک سال، موفق به 55 کیلو کاهش وزن شده است.

اعضای خانواده من، همگی وزن نرمالی دارند و فقط من چاق بودم. از سن 15 سالگی وزن من افزایش پیدا کرد و حس خیلی بدی داشتم طوری که نفس کشیدن برایم سخت شده بود.

از بزرگترین مشکلاتم، خرید لباس بود و نفس کم آوردن در راه رفتن. اولین دلیلم برای کاهش وزن و لاغری، خرید لباس های زیبا بود. چون به خاطر شغلم زیاد سفرهای خارجی می رفتم و هیچ وقت نمی توانستم لباس مناسب مورد علاقه ام را بپوشم.

از طریق عمویم که خودش پزشک هست با سایت دکتر کرمانی آشنا شدم و در طول مدت رژیم بیشتر از طریق ایمیل با مشاورین در تماس بودم. چون بدون همکاری و مشورت با آنها امکان موفقیت وجود نداشت. از بین لیست غذاهایی که می توانستم از سایت دکتر کرمانی برای برنامه رژیم انتخاب کنم، لیست گیاهی را انتخاب کردم چون به کاهش سریع تر و سوخت و ساز بالاترم کمک می کرد.

لاغری یعنی اعتماد به نفس بیشتر و زندگی بهتر

سیب موز: لاغری یعنی اعتماد به نفس بیشتر و زندگی بهتر

متن کامل مصاحبه خانم محمودی را در لینک زیر ببینید:

لاغری یعنی اعتماد به نفس بیشتر و زندگی بهتر

اینترنتی رژیم بگیرید!

سایت رژیم غذایی دکتر کرمانی

برای دریافت رژیم غذایی اینترنتی و یا مشاوره رایگان، عدد 105 را به 30006026 ارسال کنید و یا به یکی از روش های زیر اقدام کنید:

لاغری یعنی اعتماد به نفس بیشتر و زندگی بهتر 2

تماس مستقیم  09122020777 - 09122066124 - 88486020

لاغری یعنی اعتماد به نفس بیشتر و زندگی بهتر 3

به گزارش سیب موز: تلگرام: [email protected]

لاغری یعنی اعتماد به نفس بیشتر و زندگی بهتر 4

اینستاگرام: drkermany

سلامتی شما آرزوی قلبی ماست.