قولی که جدیدی از تتلو گرفت + عکس

سیب موز: قولی که جدیدی از تتلو گرفت + عکس

به گزارش سیب موز: عباس جدیدی در پی آزادی تتلو قولی را از وی درباره ساختن آهنگ برای خانم فطمه زهرا س گرفت

عباس جدیدی، عضو خبرساز این روزهای شورای شهر تهران در یک گفت و گوی طولانی درباره همه حاشیه های اطراف خودش صحبت کرد.

جدیدی در بخشی از این گفت و گو ماجرای وساطتش برای امیر تتلو را روایت می کند. تتلو به خاطر بی احترامی به سرپرست دادسرای ورزش، قاضی قاسم زاده که از قهرمانان بنام کشتی ایران بود، به زندان افتاده بود و این عباس جدیدی بود که برایش پادرمیانی کرد.

قولی که جدیدی از تتلو گرفت

قولی-که-جدیدی-از-تتلو-گرفت-عکس

سیب موز: قولی که جدیدی از تتلو گرفت + عکس قولی که جدیدی از تتلو گرفت

جدیدی می گوید: تتلو را نمی شناخته اما به خاطر خانواده اش که به دفترش رفته اند، وارد ماجرا شده است: «خب من عضو شورای شهر هستم. خیلی از مردم به دیدنم می آیند. خانواده این خواننده هم آمدند. من که خیلی با او و آهنگ هایش آشنا نبودم.

ولی وقتی دیدم خانواده اش تقاضا دارند و می گویند قاضی پرونده یک کشتی گیر است، قبول کردم بروم و صحبت کنم. انصافاً هم آقای قاسم زاده پهلوانی را در حق این جوان تمام کرد و از حقش گذشت و رضایت داد. می توانست گذشت نکند اما روی ما را زمین نیانداخت. خب شکر خدا ماجرا حل شد و تتلو هم آمد بیرون.»

او ادامه می دهد: «وقتی که او آمد بیرون، به رسم معمول، سری هم به من زد که حالا شاید یک دستت درد نکندی به من بگوید.

من هم البته از بین کارهایش، این کارش که روی کشتی درباره خلیج فارس و انرژی هسته ای خوانده را شنیده بودم. به او گفتم بابا جان، تو که اینقدر خوب بلدی بخوانی،

یک قول بده و یک کار قشنگ، ده بار زیباتر از این برای خانم فاطمه زهرا بخوان و سعی کن کمی در رفتارهایت هم بیشتر رعایت کنی. وقتی این را گفتم، نام حضرت زهرا که آمد، بغضی در چشمش دیدم.»

این عضو شورای شهر، درباره رفتنش به کنسرت همای هم می گوید: «رفتم کنسرت، نمی دانی چقدر سوت و کف و تشویق و درخواست سلفی بود. یک جوری، کلاً کنسرت این بنده خدا هم ریخت به هم و مجبور شدم از این هنرمند خوب مان عذرخواهی کنم

عباس جدیدی و تتلو