با این تمرینات قدرتی بدنسازی لاغر کنید

با این تمرینات قدرتی بدنسازی لاغر کنید

سیب موز: با این تمرینات قدرتی بدنسازی لاغر کنید

سیب موز: برای کاهش وزن خود هم باید ورزش کنید و هم تغذیه درست زیر نظر کارشناس داشته باشید. در این مطلب به گزارش سایت سماتک کاهش وزن را با تمرینات قدرتی که برای شما گفته ایم انجام دهیدهم بدن خود را قوی می کنید و هم چربی سوزی خوبی برای بدن شما دارد. سعی کنید ورزش را از زندگی خودتان حذف نکنید بلکه جزء برنامه زندگی خود قرار دهید تا بدن همیشه سالم و قوی داشته باشید.

به گزارش سیب موز: تمرینات قدرتی بهترین کاری است که می توانید برای از دست دادن وزن انجام دهید. برای شروع، می توانید با تمرینات مقاومتی چربی بیشتری بسوزانید. همچنین استفاده از اینگونه تمرینات می تواند حجم توده عضلانی را افزایش دهد. در مطالعات انجام شده در دانشگاه هاروارد، محققان دریافته اند که تمرینات مقاومتی می تواند چربی های شکمی را به خوبی از بین ببرد.

ددلیفت هالتر:

ددلیفت هالتر تقریبا همه عضلات بدن را درگیر می سازد‎

این تمرین یکی از مواردی است که با آن می توانید چربی های اضافی بدن را از دست بدهید. ددلیفت هالتر تقریبا همه عضلات بدن را درگیر می سازد و اثر متابولیکی بسیار عالی دارد.

برای انجام این تمرین کافی است یک هالتر بردارید. اگر در این تمرین مبتدی هستید سعی کنید از وزنه های کمتر استفاده کنید. حالا پاهای خود را به عرض شانه باز کنید. کمی زانوها را خم نمایید. هالتر را جلوی ران خود قرار دهید و سعی کنید کف دستتان به سمت شما باشد. باسن را به عقب ببرید، زانوهای خود را به سمت هالتر خم کنید و سپس آن را بردارید.

اسکات هالتر:

با این تمرینات قدرتی بدنسازی لاغر کنید 2

این تمرین می تواند در سوزاندن چربی به شما کمک بکند

این تمرین نیز می تواند در سوزاندن چربی به شما کمک بکند. البته باید به خاطر داشته باشید که انجام صحیح آن ضروری است. برای اینکار کافیست پاهای خود را به عرض شانه باز کنیدو صاف بایستید. هالتر را با دو دست بگیرید و پشت گردن خود قرار دهید. حالا باسن را به سمت عقب ببرید، زاوهای خود را خم کنید و پایین بروید. کمی توقف کنید و به آرامی خود را به موقعیت اصلی برسانید.

پایین آوردن دست باز:

با این تمرینات قدرتی بدنسازی لاغر کنید 3

این تمرین می تواند چربی های شکمی را به خوبی بسوزاند

در حالیکه بارفیکس نیز همین کار را انجام می دهد اما همه خانم ها نمی توانند آن را به خوبی انجام دهند. این تمرین می تواند چربی های شکمی را به خوبی بسوزاند و شما را در رسیدن به کاهش وزن کمک نماید.

برای انجام این تمرین، همانند شکل در موقعیت مناسب بنشینید. حالا دسته های دستگاه را بگیرید و کف دست را به طرف خود نگه دارید. حالا دسته های دستگاه را به سمت خود بکشید و دوباره به موقعیت اول برگردانید.

پرس بالا سینه با دمبل:

با این تمرینات قدرتی بدنسازی لاغر کنید 4

این تمرین می تواند قسمت های مختلفی از بدن همچون شانه ها، عضله سه سر بازو را تقویت کند

پرس نشسته اگر به درستی انجام شود مزایای بسیار زیادی به همراه خواهد داشت. این حرکت ساده می تواند قسمت های مختلفی از بدن همچون شانه ها، عضله سه سر بازو و حتی عضله دوسر را تقویت کند.

برای انجام این تمرین، یک نیمکت قابل تنظیم تهیه کنید و همانند شکل با زاویه 15 الی 30 درجه روی آن بنشینید. هالتر را با دست خود بگیرید. حالا میله را به سمت قسمت بالایی سینه خود بیاورید. چند ثانیه در همین حالت بمانید و میله را به موقعیت اولیه اش برگردانید.

پرس سرشانه نشسته با هالتر:

با این تمرینات قدرتی بدنسازی لاغر کنید 5

با این تمرین به اهداف کاهش وزن خود دست پیدا کنید

در خانم ها عضلات شانه معمولا به خوبی مورد توجه قرار نمی گیرد. عضلات ضعیف سریع تر از عضلات قوی رشد می کند. شما می توانید با این تمرین به اهداف کاهش وزن خود دست پیدا کنید.

برای انجام این تمرین، یک هالتر را با دست خود بگیرید. روی یک نمیکت تخت بنشینید. میله را بالای شانه های خود بگیرید.هالتر باید به گونه ای باشد که کف دست رو به جلو قرار گیرد. حالا هالتر را به سمت بالا ببرید. کمی مکث نمایید و هالتر را به موقعیت اولیه اش برگردانید.