علم ورزش | 10 مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال 2016

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶

سیب موز: علم ورزش | 10 مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال 2016

سیب موز: یکی از سوالاتی که برخی از ورزشکاران و حتی اشخاص عادی به دنبال پاسخ آن هستند، بهترین مکمل افزایش وزن است. مجله علم ورزش نیز بنا به درخواست کاربران، این مطلب را تهیه و تدارک دیده است. در این مطلب 10 مکمل پروتئینی برتر سال 2016 که توسط وب سایت مرجع top10supplements رتبه بندی شده اند، گردآوری شده است.

" );

w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;

d.write( "

به گزارش سیب موز:

مجله علم ورزش هیچ گونه توصیه، پیشنهاد، مشاوره یا تضمینی در مورد سلامت، امنیت و نحوه مصرف این مکمل ها به بازدیدکنندگان محترم ارائه نمی دهد و هدف از ارائه این مطلب صرفاً آشنایی شما عزیزان با بهترین مکمل های افزایش وزن موجود در بازار و شرکت های تولید کننده آن ها می باشد.

1. Optimum Nutrition Pro Gainer

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 2

Pro Gainer جزو بهترین مکمل ها برای افزایش وزن می باشد که امروزه در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است. این مکمل دارای 60 گرم پروتئین، 85 گرم کربوهیدرات، 24 مواد معدنی و ویتامین و 650 کالری مختلف در هر وعده مصرف می باشد.

این مکمل برای مصرف بعد از تمرین فوق العاده است و برای افرادی که در جستجوی حجم و وزن هستند مفید است. این مکمل را می توان بین وعده های غذایی نیز مصرف کرد. از ویژگی های این مکمل می توان به کمک به ساخت عضلات، تحریک سنتز پروتئین، ریکاوری سریع بدن، بهترین مکمل افزایش وزن برای بانوان، مزه بسیار خوب، کیفیت بالای مواد تشکیل دهنده اشاره کرد.

2. Transparent Labs ProteinSeries

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 3

این مکمل یکی از با کیفیت ترین مکمل های افزایش حجم در بازار است. 53 گرم پروتئین وی خالص، 109 گرم کربوهیدرات ارگانیک، 6 گرم چربی سالم و 3 گرم کراتین منوهیدرات از مواد تشکیل دهنده این مکمل هستند. هر وعده مصرفی این مکمل حاوی 750 کالری است.

مطلب مرتبط: مکمل چیست؟ چه زمانی و در چه سنی به آن نیاز داریم؟

3. BSN True Mass 1200

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 4

مکمل BSN یکی از بهترین مکمل های مخصوص افزایش وزن موجود در بازار است و با 50 گرم پروتئین با کیفیت بالا در هر بار مصرف، 222 گرم کربوهیدرات، 16 گرم فیبر و 1220 کالری به ساخت عضلات کمک می کند و حاوی تمام مواد مورد نیاز بدن برای افزایش وزن خالص عضلات است.

این مکمل به خوبی موجب تحریک سنتز پروتئین می شود، دخل و خرج کالری را تنظیم می کند و به افزایش وزن ناشی از افزایش حجم عضلات کمک می کند. این مکمل شکر پایینی دارد و برای هضم بهتر حاوی برخی از آنزیم های گوارشی است و با سه مزه فوق العاده در دسترس است.

4. Universal Nutrition Real Gains

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 5

52 گرم پروتئین در هر بار مصرف، 87 گرم کربوهیدرات، 610 کالری و شکر خیلی کم از ویژیگی های این مکمل است. این مکمل ساده و مؤثر به ساخت حجم عضلات، ریکاوری سریع، افزایش وزن کمک می کند.

5. Dymatize Super Mass Gainer

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 6

مکمل افزایش وزن بعدی که یکی از بهترین مکمل های موجود در بازار است، مکمل شرکت Dymatize Nutrition می باشد که حاوی پروتئین با کیفیت بالا و آمینو اسید، کراتین، کربوهیدرات و گلوتامین است. این مکمل شامل تمام مواد مورد نیاز برای افزایش وزن و افزایش حجم عضلات می باشد.

52 گرم پروتئین در هر بار مصرف، 252 گرم کربوهیدرات، 17 گرم BCAA و 1280 کالری در این مکمل وجود دارد که به افزایش حجم عضلات کمک می کند. این مکمل به ریکاوری و افزایش وزن کمک می کند و می توان به عنوان وعده غذایی مصرف کرد. این مکمل با مزه خوب وانیلی و شکلاتی در بازار موجود است.

مطلب مرتبط: بهترین مکمل های ورزشی مخصوص بانوان

6. Optimum Nutrition Serious Mass

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 7

این مکمل حاوی مقدار زیادی کالری، پروتئین، کربوهیدرات و مواد دیگر برای رساندن شما به اهداف تان است. این مکمل حاوی 50 گرم پروتین در هر بار مصرف، 1250 کالری، 252 گرم کربوهیدرات، کراتین و گلوتامین اضافه شده، ویتامین ها و مواد معدنی است. به افزایش وزن و حجم عضلات کمک می کند و با 4 مزه مختلف در بازار موجود است.

7. Nature’s Best Isopure Mass

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 8

Isopure Massیک مکمل ساده و با کیفیت می باشد. این مکمل حاوی 53 گرم پروتئین در هر بار مصرف، 86 گرم کربوهیدرات، 4 گرم فیبر،3 گرم شکر، مواد معدنی و ویتامین و 600 کالری است. از چربی و لاکتوز خالی است و حاوی BCAA است و برای افزایش وزن مناسب است.

8. MHP Up Your Mass

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 9

این مکمل افزایش وزن حاوی مقدار بالای پروتئین، کربوهیدرات، ویتامین و مواد ضروری دیگر است و با تأمین مواد مورد نیاز موجب افزایش وزن و حجم می شود. 46 گرم پروتئین در هر بار مصرف، 58 گرم کربوهیدرات، 5 گرم فیبر، 1.5 گرم شکر، 510 کالری، مواد معدنی و ویتامین ها، لیپیدها و اسیدهای چرب ضروری اضافه شده به مکمل موجب افزایش وزن و حجم خالص عضلات و ریکاوری سریع می شود.

9. Arnold Schwarzenegger Series Iron Mass

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 10

این مکمل فوق العاده که توسط شرکت MusclePharm تهیه شده است حاوی مقدار زیاد پروتئین، BCAA و کالری با کیفیت است. این مکمل به شما کمک می کند وزن و حجم عضلانی بدون چربی کسب کنید. 40 گرم پروتئین در هر بار مصرف، 34 گرم کربوهیدرات، 485 کالری، چربی سالم، وجود مقدار قابل توجه کراتین و BCAA، مجموعه آنزیم های گوارشی و مزه عالی از ویژگی های این مکمل است که به افزایش وزن بدون چربی موجب می شود.

10. CytoSport Monster Milk

علم ورزش | ۱۰ مکمل افزایش وزن و حجم عضله منتخب سال ۲۰۱۶ 11

این مکمل حاوی 50 گرم پروتئین، 12 گرم کربوهیدرات، 280 کالری، BCAA، لیپید و اسیدهای چرب است و به آسانی هضم می شود و به ساخت عضلات کمک می کند و موجب ریکاوری سریع می شود. این مکمل موجب افزایش وزن زیادی نمی شود اما پروتئین مورد نیاز بدن را تأمین می کند.

ترجمه و تدوین: elmevarzesh.com