توضیح بازیکن سابق پرسپولیس درمورد حمله به او

سیب موز: سه شنبه, 10 اسفند 1395 | 16:50

توضیح بازیکن سابق پرسپولیس درمورد حمله به او

توضیح-بازیکن-سابق-پرسپولیس-درمورد-حمله-به-او

سیب موز: توضیح بازیکن سابق پرسپولیس درمورد حمله به او محمد عباس زاده درباره اتفاقات روز گذشته (دوشنبه) دیدار تیم های استقلال اهواز و نساجی مازندران اظهار داشت: تا به حال چنین چیزی ندیده بودم و فکر نمی کنم چنین چیزی نیز در آینده ببینم. من در نساجی بازی می کنم و تعجب می کنم چرا به پرسپولیس فحش می دادند. تا دقیقه 90 به ناموس من و به پرسپولیس فحش دادند. در راهروی رختکن بودم که گویا یکی از خبرنگاران دیده بود یک نفر از پشت به من حمله کرده، همان موقع من را هل داد و من به رختکن رفتم. چند نفر وارد رختکن شدند و به من فحاشی کردند. یک نفر در رختکن دنبال من می دوید و اوضاع افتضاحی بود. اگر سرپرست، مدیرعامل و بازیکنان تیم نبودند، فکر نکنم از آنجا جان سالم به در می بردم. یکی که «تیزی» دستش بود، دنبال من می گشت. حدود یک ساعت در رختکن بودیم تا یگان ویژه آمد و ما را از رختکن خارج کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا پیش از مسابقه کسی شما را تهدید کرده بود یا خیر؟ » گفت: یکی دو بازیکن ما را تهدید کردند. روز بازی به من فحش می دادند و پس از بازی می گفتند ما عباس زاده را می کُشیم. جالب اینجاست چیزی را بهانه کردند و می گویند من چنین کاری کرده ام که عکس العمل نشان داده اند. از دقیقه یک تا 90 به من فحاشی کردند اما هیچ عکس العملی به تماشاگران نشان ندادم. به جان مادرم و به ارواح خاک پدرم هیچ کاری نکردم. خدایی آن بالا هست و من آنها را هرگز نمی بخشم. همه این افراد را به امام رضا (ع) واگذار می کنم. اینها همین را بهانه کرده و به ناظر مسابقه نیز رسانده اند.

به گزارش سیب موز: مهاجم نساجی با بیان اینکه هر تیمی آنجا می رود چنین اتفاقاتی پیش می آید و باید کاری کنند، تصریح کرد: یک بار هم با پرسپولیس در فصل 93-92 به مصاف استقلال خوزستان رفتیم که در راه برگشت، شیشه اتوبوس ما را با سنگ شکستند. این فصل هم که پرسپولیس به خوزستان رفته بود اتفاقات عجیب و غریبی رخ داد. هر کس آنجا می رود باید قید جانش را بزند. این دفعه که خیلی بد بود چون مرا با چاقو دنبال کردند! خبرنگار ما فیلم گرفت و همه چیز موجود هست. من همه اینها را به خدا واگذار می کنم. فوتبال است و هزار جور فحش و بد و بیراه می گویند اما من نباید عکس العملی نشان دهم و چنین کاری هم نکردم. این افراد، این مسائل را مطرح می کنند که خودشان را تبرئه کنند.

عباس زاده با بیان اینکه در قائمشهر، حدود 30 نفر سرباز یگان ویژه هنگام برگزاری مسابقه کنار زمین هستند، خاطرنشان کرد: 4، 3 نفر از نیروی انتظامی آوردند و با چند سرباز بازی را برگزار کردند. مگر چنین چیزی می شود؟ ابتدای مسابقه که کسی از نیروی انتظامی نیامده بود، پس از آن سه سرباز آمدند و بازی را برگزار کردند. پس از آن اتفاقات، زنگ زدیم و التماس کردیم تا یگان ویژه پس از 50 دقیقه آمد.

مهاجم نساجی با بیان اینکه همیشه عاشق پرسپولیس است، گفت: نمی خواهم خودم را به پرسپولیس تحمیل کنم اما از بچگی عاشق پرسپولیس بوده ام و خواهم بود. با این چیزها نمی توانند عباس زاده را خراب کنند یا نظرش را تغییر دهند.

کد خبرنگاری397229

تهیه و تنظیم توسط:لاله صامتی