جوان برزیلی با سر نیمه بریده از مرگ فرار کرد+ فیلم و تصاویر (18+)

جوان-برزیلی-با-سر-نیمه-بریده-از-مرگ-فرار-کرد-فیلم-و-تصاویر-18

سیب موز: جوان برزیلی با سر نیمه بریده از مرگ فرار کرد+ فیلم و تصاویر (18+)

سیب موز: در اقدامی نادر، جوانی که نیمی از سرش قطع شده بود، کله خود را صدها متر با خود حمل کرد. به گزارش سیب موز: به نقل از دیلی میل، در اقدامی نادر، یک جوان برزیلی که تقریبا نیمی از سرش در درگیری با گروهی از اراذل و اوباش قطع شده بود، موفق شد خود را از خطر مرگ برهاند.

طبق تصاویری که پلیس جنوب برزیل آن را منتشر کرده، این جوان 18 ساله که "پابلو پاتریک دِ سوزا" نام دارد، سر نیمه بریده خود را یک چهارم مایل به حالت مستقیم نگه داشته تا به جایی امن برسد.

جوان-برزیلی-با-سر-نیمه-بریده-از-مرگ-فرار-کرد-فیلم-و-تصاویر-18 2

طبق اعلام دیلی میل، چاقو تقریبا نیمی از گردنش را بریده بود و سبب شده بود بافت ها و عضلات وی نمایان شود.

طبق اعلام این جوان برزیلی، 3 راهزن یکشنبه حدود ساعت 8 شب جلوی او را می گیرند و کفش و تلفن همراهش را به سرقت می برند. این جوان برزیلی پس از آن تلاش می کند در برابر این حمله از خود دفاع کند که از ناحیه گردن دچار جراحت شدید می شود. پس از آن مهاجمان او را به منطقه ای جنگلی برده و او را رها می کنند تا بمیرد.

جوان-برزیلی-با-سر-نیمه-بریده-از-مرگ-فرار-کرد-فیلم-و-تصاویر-18 3

این جوان اما توانست با تظاهر به اینکه مرده است و با مخفی شدن میان درختان در شب، خود را از خطر مرگ برهاند. پس از آن نیروهای امدادی وی را روز دوشنبه و در حالی که در کنار جاده ای نشسته بود، یافتند.

وی پس از آن به بیمارستانی در ایتاجای برزیل برده شد تا در آنجا تحت عمل جراحی قرار گیرد.

این پایگاه اطلاعات بیشتری از وضعیت سلامتی وی در اختیار قرار نداده است. پلیس گفته به دنبال جانیان این پرونده است و امیدوار است آنها را با کمک این جوان برزیلی شناسایی کند.