خدمات مترو تهران در پنجشنبه و جمعه آخر سال

سیب موز: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: پنجشنبه و جمعه (26 و 27 اسفند)، به منظور سهولت تردد مسافران در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (سلام الله علیها)، فاصله گذر حرکت قطارها در خط یک از ساعت 9 تا 20 هر پنج دقیقه خواهد بود.

خدمات-مترو-تهران-در-پنجشنبه-و-جمعه-اخر-سال

سیب موز: » خدمات مترو تهران در پنجشنبه و جمعه آخر سال

محمد احمدی بافنده مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به سنت حسنه زیارت اهل قبور و شهدا در پنجشنبه و جمعه آخر سال، اظهار داشت: به منظور سهولت تردد مسافران در مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (سلام الله علیها)،  فاصله گذر حرکت قطارها در خط یک از ساعت 9 تا 20 هر پنج دقیقه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه در  پنجشنبه و جمعه (26 و 27 اسفند)، حرکت قطارها در سایر خطوط (4، 3 ،2 و 5) همانند روزهای تعطیلات است، گفت: آمادگی برای اعزام قطارهای فوق العاده وجود دارد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران در ادامه از کاهش فاصله گذر حرکت قطارها در روز 29 اسفند خبر داد و گفت: در این روز فاصله گذر حرکت قطارها در خط 1 و 2 مترو تهران از ساعت 9 تا 18 هر 6 دقیقه یکبار است.

احمدی بافنده با بیان اینکه در این روز فاصله گذر حرکت قطارهای خط سه از 20 به 15 دقیقه می رسد افزود: در خط 4 نیز قطارها از ساعت 9 صبح تا 14 با فاصله گذر 6 دقیقه حرکت می کنند و از ساعت 14 تا پایان مسافرگیری فاصله گذر 8 دقیقه خواهد بود.

وی بیان کرد: زمان سرویس دهی مترو تهران به مسافران تا روز یکشنبه 29 اسفند با یک ساعت افزایش تا ساعت 23:30 ادامه دارد.