آمادگی 3 هزار نیرو برای انجام عملیات برف روبی تهران

امادگی-3-هزار-نیرو-برای-انجام-عملیات-برف-روبی-تهران

سیب موز: » آمادگی 3 هزار نیرو برای انجام عملیات برف روبی تهران

سیب موز:

قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی 3 هزار نیرو در هنگام بارش نزولات خبر داد.

به گزارش سیب موز: به گزارش سیب موز، منصور باقرصاد قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به عملیات برف روبی در سطح شهر تهران، اظهار داشت: از اوایل امروز شاهد نزول رحمت الهی در سطح شهر تهران بودیم و در این راستا به دلیل آمادگی کامل در همه مناطق 22گانه خصوصا مناطق شمالی تهران عملیات برف روبی توسط نیروها، امکانات و تجهیزات لازم به خوبی صورت گرفت.

باقرصاد افزود: بیش از هزار و 280 دستگاه خودرو و نزدیک به 3 هزار نفر نیروی خدمات شهری، فضای سبز و رفت و روب برای عملیات برف روبی در آماده باش کامل بودند.

وی با بیان اینکه بیش از 158 ایستگاه پشتیبان در سطح شهر تهران فعالیت می کنند، تصریح کرد: انجام عملیات برف روبی با ماشین آلات تخصصی برف روبی، شن پاش و محلول پاش و بیش از 6 هزار مخزن شن و نمک در سطح شهر تهران صورت گرفته است.

باقرصاد خاطرنشان کرد: اکنون مناطق 22گانه به پاکسازی معابر درجه دو و سه می پردازند تا در این راستا نیز مشکلی به جهت تردد شهروندان محترم وجود نداشته باشد.

وی با اعلام این مطلب که با اقدامات به موقع شهرداری تهران در انجام عملیات برف روبی، اکنون در هیچ مسیری در سطح شهر تهران مشکلی به جهت یخ زدگی وجود ندارد، افزود: براساس اطلاعات موجود از سطح مناطق 22گانه خصوصا مناطق شمالی هیچ مشکلی در تردد وجود ندارد و اگر هم موردی باشد، ناشی از تردد و حجم بالای خودروهاست.

وی با بیان این که در بزرگراه آزادگان با وجود آن که حجم بارندگی پایین بود اما به دلیل برودت هوا و مسطح بودن یخ زدگی وجود داشت، همچنین به جهت تردد خودروها شاهد حجم بار ترافیکی بودیم، اذعان کرد: اما نیروهای شهرداری تهران با همکاری پلیس راهور نسبت به بازگشایی بزرگراه آزادگان اقدامات لازم را انجام داده و با بازدیدهای صورت گرفته از این مسیر مشکلی هم در این زمینه نداریم.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، باقرصاد تصریح کرد: بیشترین بارش برف در مناطق 5، 21 و 22 است اما در مناطق شمالی شاهد بارش برف کمتری هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم