درآمد نفتی دولت روحانی دو برابر دولت قبل شد +جدول

سیب موز: درآمد نفتی دولت روحانی دو برابر دولت قبل شد +جدولReviewed by on Feb 19Rating: به گزارش به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس آمار بانک مرکزی، دولت احمدی نژاد در عمر 96 ماهه خود مجموعا 229 هزار میلیارد تومان از  درآمد نفتی کشور را در بودجه های سالیانه خرج کرد. به عبارت دیگر، میانگین ماهانه خرج نفتی دولت احمدی نژاد در بودجه 2389 میلیارد تومان در ماه بوده است.

به گزارش سیب موز: این در حالی است که دولت روحانی از شروع کار خود در مردادماه 92 تا پایان آذرماه امسال، یعنی در 41 ماه 227 هزار میلیارد تومان از درآمد نفتی را در بودجه خود خرج کرده است. میانگین ماهانه خرج کرد نفتی دولت یازدهم در بودجه 5537 میلیارد تومان بوده که 2.3  برابر خرج کرد دولت قبل است. یعنی درآمد نفتی حاصل شده در دولت یازدهم 1322 درصد بیشتر از دولت قبل شده است.

این آمار نشان می دهد که دولت روحانی در 41 ماه عمر خود تقریبا معادل 96 ماه عمر دولت های نهم و دهم به درآمدهای نفتی دست یافته است.

درامد-نفتی-دولت-روحانی-دو-برابر-دولت-قبل-شد-جدول

سیب موز: » درآمد نفتی دولت روحانی دو برابر دولت قبل شد +جدول

درامد-نفتی-دولت-روحانی-دو-برابر-دولت-قبل-شد-جدول 2 درامد-نفتی-دولت-روحانی-دو-برابر-دولت-قبل-شد-جدول 3 درامد-نفتی-دولت-روحانی-دو-برابر-دولت-قبل-شد-جدول 4