بزرگداشت فاطمه معتمدآریا در کانادا + تصاویر

سیب موز: بزرگداشت فاطمه معتمدآریا در کانادا در شهر ونکوور با حضور هنرمندان کانادایی برگزار شد.

به گزارش سیب موز: فاطمه معتمدآریا بازیگر کشورمان مورد تقدیر و تجلیل در ونکوور کانادا قرار گرفت .

طی مراسمی که در ونکوور کانادا برگزار شد از فاطمه معتمدآریا تقدیر و قدردانی شد .

در روز 29  مارس 2017، مراسم بزرگداشت و تقدیر از فاطمه معتمد آریا بازیگر توانمند کشورمان در سالن کی میک سنتر شهر وست ونکوور در کانادا برگزار شد.

این مراسم تقدیر توسط انجمن دانشگاه بریتیش کشور کلمبیا برگزار شد. این مراسم با استقبال نمایندگان انجمن ایرانیان دانشگاه بریتیش کلمبیا به صورت رسمی آغاز شد

در شروع این مراسم ترانه ای به زبان محلی کانادایی توسط یک گروه هنری محلی اجرا شد و هدیه و کادویی به رسم یادبود و قدردانی توسط این گروه آواز خوان به خانم فاطمه معتمد آریا اهدا شد.

فاطمه معتمد آریا یکی از قدیمی های سینمای ایران است که قطعاً همه ایرانیان با فیلم ها و سریال های او خاطره دارند. معتمد اریا بازیگر جنجالی کشورمان نیز هست او به خاطر نوع پوششی که در جشنواره های بین المللی دارد همیشه مورد انتقاد قرار گرفته است.

بزرگداشت فاطمه معتمدآریا در ونکوور کانادا

بزرگداشت-فاطمه-معتمداریا-در-کانادا-تصاویر

سیب موز: بزرگداشت فاطمه معتمدآریا در کانادا + تصاویر

بزرگداشت فاطمه معتمدآریا در کانادا

در بخش اول این مراسم بزرگداشت به نمایش آخرین هنرنمایی خانم فاطمه معتمدآریا در فیلم «آباجان» پرداخنتد و این سکانس از فیلم آباجان را به نمایش درآوردند. که این فیلم توسط هاتف علیمردانی که اولین اکران کانادایی خود را پشت سر گذاشت، ساخته شده است .

قسمت  دوم این مراسم به اجرای زندهٔ ترانه هایی از فیلم های لالالند  و سریال خاطره انگیز و قدیمی گل پامچال توسط هنرمندان ایرانی ساکن در ونکوور، آقای تایماز صبا و خانم ها مهتاب حقیقی و کیاندخت نوری اختصاص یافت که با استقبال حضار و افراد حاضر در این مراسم روبه رو شد.

بزرگداشت-فاطمه-معتمداریا-در-کانادا-تصاویر 2

در پایان این مراسم جلسهٔ پرسش و پاسخ از فاطمه معتمدآریا دربارهٔ سینمای ایران برگزار شد که در این نشست و جلسه خانم نسرین عسگری (استاد زبان فارسی دپارتمان مطالعات آسیایی یو بی سی) و آقای امیر هوشنگ هاشمی (منتقد سینما ساکن ونکوور) نیز حضور داشتند و فاطمه معتمدآریا را همراهی کردند.