ترانه علیدوستی در آغوش پدرش +عکس

سیب موز: ترانه علیدوستی در آغوش پدرش تصویری است که در اینستاگرام ترانه علیدوستی به مناسبت رو پدر به اشتراک گذاشته شده است.

ترانه علیدوستی در آغوش پدرش

به گزارش سیب موز:  ترانه علیدوستی به مناسبت روز پدر عکس از کودکی خود در آغوش پدرش به اشتراک گذاشت که البته خاطرات بسیاری از هواداران فوتبال ایرانی را زنده کرد.

همچنین ببینید: مهناز افشار و ترانه علی دوستی در اکران خصوصی فیلم «من»

ترانه علیدوستی هنرپبشه مشهور سینمای ایران و البته جهان به مناسبت روز پدر عکسی از خود در آغوش پدرش به اشتراک گذاشت که مربوط به سال هایی که او ستاره فوتبال ایران بود و از دلتنگی اش برای سبیل های پدر گفته است.

ترانه علیدوستی در آغوش پدرش

ترانه-علیدوستی-در-اغوش-پدرش-عکس

سیب موز: ترانه علیدوستی در آغوش پدرش +عکس

حمید علیدوستی بدون شک یکی از بهترین فورواردهای تاریخ فوتبال ایران بود. کسی که از همان اوایل فوتبالی اش به خوانندگی علاقه داشت ، فوتبالش بی نظیر بود و اخلاقش فوق العاده مهربان به شکلی وصله ناجور فوتبالی بود که پر از لمپنیسم بود. او خوانندگی هم میکرد اهل هنر بود ، اهل بی اخلاقی های رایج فوتبالی نبود و شکل رفتاری متفاوتی داشت.

چقدر دل مان برای یکی مانند حمید علیدوستی که وجودشان در فوتبال ایران بی نظیر بود ، تنگ شده است. بیچاره حمید علیدوستی همین مدتی پیش رفتار و برخوردی زشت و غیر حرفه ای با حضورش در تیم ملی فوتبال نوجوانان کردند و با کدورت و ناراحتی دوباره از فوتبال رفت.

تیمی که به جام جهانی نوجوانان رسید تنها 3 ماه قبل از مسابقات از حمید علیدوستی گرفته شد. به این بهانه که شیبی نزولی دارد و به یکی از دوستان سپرده شد!

همچنین ببینید: ترا نه علیدوستی و همسرش در اکران فیلم بهمن

اینکه چطور حمید علیدوستی را قبل از تورنمنت قضاوت کردند ، را خود مسئولان باید درباره اش پاسخ بدهند اما وقتی تیمی با کمترین تغییر می رود و نتیجه می گیرد ، بی شک نقش معلمی که دو سال روی تیم کار کرده را نمی توان برایش نادیده گرفت.

حمید علیدوستی و دخترش ترانه

ترانه-علیدوستی-در-اغوش-پدرش-عکس 2

حمید علیدوستی یکی از فوتبالیست های خارق العاده کشورمان بود او در اسفند 1334 و در محله 17 شهریور تهران به دنیا آمد. در دانشگاه رشته الکترونیک و مخابرات تحصیل نموده است.