کلاه قرمزی 96 در آستانه کلید خوردن/ سریال نوروزی شبکه دو هنوز نهایی نشده است

کلاه-قرمزی-96-در-استانه-کلید-خوردن-سریال-نوروزی-شبکه-دو-هنوز-نهایی-نشده-است

سیب موز: » «کلاه قرمزی 96» در آستانه کلید خوردن/ سریال نوروزی شبکه دو هنوز نهایی نشده است

سیب موز: «محمدرضا جعفری جلوه» مدیر شبکه دو سیما  درباره حضور قطعی مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» در نوروز امسال گفت: انشاله نوروز 96 شاهد یکی از جذاب ترین مجموعه های «کلاه قرمزی» خواهیم بود.

به گزارش سیب موز: وی ادامه داد: در حال حاضر این مجموعه تلویزیونی به سرعت در حال پیش تولید است و طی روزهای آتی وارد مرحله تولید خواهد شد.

مدیر شبکه دو سیما بیان داشت: همچنین به رسم هر ساله این مجموعه، امسال هم عروسک های جدیدی در کنار عروسک های دوست داشتنی پیشین قرار می گیرند.

جعفری جلوه با اشاره به اینکه در فضای مجازی شایعه ای مبنی بر عدم حضور عروسک کلاه قرمزی در نوروز 96، نیز گفت: نه این صرفا یک شایعه است. در این سالهای اخیر مرحوم دنیا فنی زاده طوری تدبیر کرده بودند تا آرام آرام افراد و عروسک گردان های دیگری در کنارش، کار او را کامل کنند و در آخرین مجموعه «کلاه قرمزی» که حضور داشت، برخی از عروسک گردان های دیگر به او کمک می کردند. لذا فنی زاده جای خود را به همکاران خوب دیگرش سپرده بود و به امید خداوند عروسک گردان های خوب دیگری رسالت او را به خوبی ادامه خواهند داد.

وی درباره اینکه این عروسک به کدام عروسک گردان حاضر در این مجموعه تلویزیونی سپرده خواهد شد، نیز گفت: دوستان در مجموعه پیگیر هستند و هیچ مشکلی بابت این موضوع نیست.

جعفری جلوه با اشاره به حضور عروسک های جدید در این سریال نیز گفت: در هر دوره ای ما شاهد تعدادی عروسک جدید هستیم، اما حجم عروسک های حاضر در این مجموعه آنقدر متعدد است که به سهم خود ذهن همه مخاطبان را پر می کند.

وی ضمن بیان سریال نوروزی شبکه دو سیما نیز عنوان داشت: هنوز معاونت سیما در حال تصمیم گیری هستند تا بهترین آثار را در ایام نوروز به شبکه های اصلی سیما روانه کنند. با توجه به اینکه در خبرها اعلام شده سریال «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده گزینه نوروزی سال 96 این شبکه است، اما این احتمال وجود دارد تا سریال دیگری نیز به گزینه هایمان افزوده شود.

وی درباره سرنوشت حضور مرحوم حسن جوهرچی در سریال «آرام می گیریم» نیز گفت: اصل بازی او رخ داده و طبیعی است که باید برای ادامه نقش او تدبیر دیگری صورت گیرد. قصه تغییر محسوسی نمی کند، اما در هر حال بازی او باید به نحوی تدبیر شود. دوستان از همان سکانس های قبلی استفاده خواهند کرد و بعید می دانم بازیگری جایگزین کنند و سازندگان این سریال در حال بررسی این هستند که چطور می شود لحظات ویژه ای از حضور جوهرچی به سریال تزریق شود.

منبع: فارس